#
+48 888 915 596

Dmuchaniec na imprezę dla dzieci.

Zdjęcie główne artykułu

Oto kilka informacji, które warto wiedzieć jeżeli interesuje Cię dmuchaniec na imprezę dla dzieci.

  1. Bezpieczeństwo – ważne jest, aby dmuchaniańca ustawić na odpowiedniej powierzchni i go odpowiednio zabezpieczyć. Musimy go unieruchomić, a więc zabezpieczyć przed przemieszczaniem się, lub przewracaniem. Dmuchaniec na imprezę dla dzieci powinien być obsługiwany przez osoby odpowiednio przeszkolone i mają doświadczenie w obsłudze dmuchańców.
  2. Wiek dzieci – przed wynajęciem dmuchańca upewniamy się, że jest on odpowiedni dla wieku dzieci, które będą z niego korzystać. Niektóre dmuchańce są przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej 6 lat. Mniejsze są odpowiednie nawet dla dzieci w wieku przedszkolnym. Na małe urządzenia nie powinny wchodzić starsze dzieci.

3. Liczba dzieci – pamiętamy, że dmuchaniec jest na określoną ilość dzieci. Zwracamy więc uwagę na liczbę dzieci, które mają być na imprezie. Unikajmy sytuacji, gdzie dzieci jest za dużo na ilość zamówionych urządzeń. Pamiętamy też, że limit dzieci, które mogą być na dmuchańcu jednocześnie służy ich bezpiecznej zabawie.

4. Warunki pogodowe – w przypadku złej pogody, takiej jak silny wiatr, deszcz lub burza, przestajemy korzystać z dmuchańca. Urządzenia odłączamy wtedy od prądu.

5. Czystość – przed użyciem dmuchańca upewniamy się, że jest on czysty i bezpiecznie zamocowany do podłoża, a jeżeli t możliwe to także mocujemy go linami np. do drzewa.

6. Przygotowanie przestrzeni – przed wynajęciem dmuchańca należy upewnić się, że przestrzeń jest odpowiednia dla dmuchańca i że nie ma na ziemi niebezpiecznych przedmiotów, np. potłuczonego szkła.

7. Wynajem – należy skontaktować się z firmą zajmującą się wynajmem dmuchańców, czyli z nami 🙂 ….i ustalić wszystkie szczegóły.

Podsumowując, dmuchaniec na imprezę dla dzieci jest wspaniałą atrakcją, ale należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach, aby zapewnić bezpieczeństwo dzieci i uczestników imprezy. Nasz kanał na YT na pewno przekona Cię do nas. Zobacz!  ArtEventy.

Strona główna.

 

Zachęcam do przeczytania następnego artykułu: https://arteventy.com/2023/07/15/teraz-juz-wiadomo-jak-zorganizowac-piknik-dla-dzieci/