#
+48 888 915 596

Zasponsoruj imprezę dla dzieci

Imprezy dla dzieci – Sponsoring, czyli jak Ty możesz zmienić świat.

Tak, mają Państwo możliwość, aby zasponsorować organizację imprezy dla dzieci dla wybranej przez Was placówki. Jeśli nie macie na myśli konkretnego miejsca, lecz po prostu najzwyczajniej w świecie chcielibyście przyczynić się do tego, by na twarzach dzieci właśnie dzięki Wam pojawił się uśmiech i olbrzymia radość to macie właśnie taką szansę. Zakładka „sponsoring” została stworzona dla tych z Was, którzy mają możliwość i chęć sponsoringu organizowanej przez Arteventy imprezy dla dzieci. Tego typu imprezy prowadzić będziemy w każdej instytucji, którą Państwo wskażą. Możemy także sami wybrać placówkę, za Waszą zgodą oczywiście. Będą Państwo oficjalnym sponsorem danego wydarzenia, a będzie to nie tylko reklamą dla Was, którą Państwu wtedy zagwarantujemy, lecz także źródłem olbrzymiej radości. Szczęście uśmiechnie się do Was kiedy zobaczycie jak wiele szczęścia przyniósł innym Państwa sponsoring.

Przykładowe placówki.

Weźmy dla przykładu wszystkie dzieci w przedszkolach, lub szkołach na wsiach, lub Domy Dziecka, placówki opiekuńczo-wychowawcze i inne instytucje, które nie mogą sobie nigdy pozwolić na organizację fajnych i inspirujących wydarzeń tego typu z powodu braku środków finansowych. Czyż nie miło byłoby zostać ich Św. Mikołajem? A może chcieliby Państwo byśmy poprowadzili dla dzieci w tych Instytucjach balik karnawałowy, zakupili dla nich jakiś potrzebny im sprzęt, lub zabawki, lub na wiosnę zorganizowali fajną majówkę, lub w czerwcu Dzień Dziecka?

Za sfinansowanie wydarzenia/imprezy dla dzieci otrzymacie Państwo fakturę, dzięki czemu wszystko jest jasne, przejrzyste i czytelne. Serdecznie zachęcamy do tego rodzaju wsparcia placówek, które same nie są w stanie ponieść kosztów imprezy, prezentów, wynajmu sprzętu i firmy do zorganizowania dla ich podopiecznych imprezy dla dzieci. Firma ArtEventy działa w branży eventowej od przeszło dziesięciu lat i zyskała sobie w tym czasie przychylność i dobrą opinię wśród klientów.

Jak wygląda nasza oferta? Możesz zapoznać się z nią tutaj; Organizacja imprez dla dzieci.

Możesz też odwiedzić nas na facebooku https://www.facebook.com/ArtEventy/