Sponsoring 2018-02-19T22:04:39+02:00

Sponsoring, czyli jak Ty możesz zostać Św. Mikołajem.

Tak, mają Państwo możliwość, aby zasponsorować organizację imprezy dla dzieci dla wybranej przez Was placówki. Jeśli nie macie na myśli konkretnego miejsca, lecz po prostu najzwyczajniej w świecie chcielibyście przyczynić się do tego, by na twarzach dzieci właśnie dzięki Wam pojawił się uśmiech i olbrzymia radość to macie właśnie taką szansę. Zakładka „sponsoring” została stworzona dla tych z Was, którzy mają możliwość i chęć sponsoringu organizowanych przez Arteventy imprez dla dzieci. Tego typu imprezy prowadzić będziemy w każdej instytucji, którą Państwo wskażą, lub sami wybierzemy, za Waszą zgodą oczywiście. Będą Państwo oficjalnym sponsorem danego wydarzenia, a będzie to nie tylko reklamą dla Was, którą Państwu wtedy zagwarantujemy, lecz także źródłem olbrzymiej radości, jaka będzie towarzyszyć Wam kiedy zobaczycie jak wiele szczęścia przyniósł innym Państwa sponsoring.

Weźmy dla przykładu wszystkie dzieci w przedszkolach, lub szkołach na wsiach, lub Domy Dziecka, placówki opiekuńczo-wychowawcze i inne instytucje, które nie mogą sobie nigdy pozwolić na organizację fajnych i inspirujących wydarzeń tego typu z powodu braku środków finansowych. Czyż nie miło byłoby zostać ich Św. Mikołajem? A może chcieliby Państwo byśmy poprowadzili dla dzieci w tych Instytucjach balik karnawałowy, zakupili dla nich jakiś potrzebny im sprzęt, lub zabawki, lub na wiosnę zorganizowali fajną majówkę, lub w czerwcu Dzień Dziecka?

Za sfinansowanie wydarzenia/imprezy dla dzieci otrzymacie Państwo fakturę, dzięki czemu wszystko jest jasne, przejrzyste i czytelne.

W najbliższej przyszłości ruszamy także z tworzeniem materiałów, które bardzo przydadzą się w tych placówkach, które również będziecie mogli Państwo zasponsorować.