#
+48 888 915 596

Animatorka na wesele

Atrakcje weselne dla dzieci. Poznań i okolice.

Aby uatrakcyjnić dzieciom czas na weselu, czyli aby nie było tak, że dorośli się bawią, a dzieci się nudzą, oferujemy wynajem animatorów do prowadzenia ciekawych animacji. Są to różnego rodzaju bardzo ciekawe zabawy, konkursy, skręcanie balonowych zwierzątek, malowanie twarzy, bańki mydlane XXL. Można także wynająć dmuchany zamek lub dmuchaną zjeżdżalnię, urządzenia z watą cukrową i popcornem.
A jeżeli zbliża się I Komunia Święta Twojego dziecka animatorka na Komunię to na pewno dobry pomysł.

Animatorka na weselu.

Animatorzy na weselu z pewnością przyjdą z pomocą jeśli chodzi o zajęcie się dziećmi. Atrakcje typu malowanie buziek dzieci, prowadzenie zabaw, konkursów, skręcanie balonowych zwierzątek, sztuczne tatuaże, zaplatanie kolorowych warkoczyków i inne zawsze podobają się dzieciom i umilają im czas na weselu. Można także zamówić Watę cukrową i popcorn na wesele, co z pewnością jest zawsze miłą atrakcją.

 

animatorka dla dzieci na wesele poznań
anioły na szczudłach Toruń, Bydgoszcz

Więcej atrakcji na wesele.

Anioły na szczudłach.

Polecamy oczywiście anioły na szczudłach, którzy są zawsze bardzo dużą atrakcją na weselu. Można ich oczywiście zamówić także jako atrakcję przy wyjściu Pary Młodej z kościoła. Anioły sypią płatki róż, pozują do wspólnych pamiątkowych zdjęć, robią bańki mydlane duże i małe, mogą wystrzeliwać konfetii, rozdawać cukierki itp. Oferujemy organizację ciekawych zabaw także dla dorosłych. Mogą być to zabawy dla par, dla rodzin, lub dla utworzonych drużyn. Gwarantujemy świetną zabawę i fajną rozrywkę.

Dodatkowe atrakcje na wesele.

Dmuchane zamki na wesele są wspaniałą atrakcją dla dzieci. W ofercie posiadamy bardzo fajne dmuchane zamki i zjeżdżalnie, które można rozłożyć nie tylko na zewnątrz, lecz także i w lokalu. To daje nam możliwość wspaniałej zabawy z dziećmi na weselu w przypadku deszczowej pogody. Zobacz jaki sprzęt oferujemy w powyższym linku.

A jeżeli zbliżają się urodziny to animatorka na urodziny to tzw. must have na przyjęciu urodzinowym.

dmuchana zjeżdżalnia na urodziny, wesele, I komunię, poznań

Animatorka na wesele