#
+48 888 915 596

Wata cukrowa i popcorn

wata cukrowa na imprezę poznań

Wata cukrowa – Poznań i okolice.

Wynajem urządzeń na imprezy.

Oferujemy wynajem urządzeń wraz z obsługą. Poznań i woj. wielkopolskie to nasz główny teren działań, lecz dojeżdżamy także w dalsze rejony Polski. Współpracujemy także z osobami posiadającymi urządzenia do waty cukrowej i popcornu w w wielu miastach Polski. Wata cukrowa jest oczywiście polecana na każdego rodzaju wydarzenie, event, imprezę, nie tylko dla dzieci.

Maszyna do waty cukrowej – ile sztuk na godzinę.

W ciągu jednej godziny jesteśmy w stanie wykonać ok 100 sztuk. Mamy do dyspozycji dwie maszyny, które polecamy przy większym evencie.

Popcorn na imprezę.

Wynajem maszyny do popcornu.

Co jest szczególnego w naszych usługach i dlaczego nasza usługa jest lepsza i bardziej atrakcyjna od innych? Oferujemy bardzo ładne nowoczesne urządzenia do robienia popcornu na każdą imprezę z obsługą Klauna, Pirata, Kowboja, Księżniczki i Śnieżynki.

popcorn na imprezę dla dzieci, poznań

Inne atrakcje.

Zachęcamy także do skorzystania z pozostałych atrakcji na imprezy jakie oferujemy.

ZADZWOŃ BY DOPYTAĆ O SZCZEGÓŁY!

TEL. 888915596

 Powrót na stronę główną; https://arteventy.com

Wata cukrowa i popcorn

Polecamy watę cukrową i popcorn na wszelkie eventy. Oferujemy także kompleksową organizację imprez dla dzieci i imprez firmowych. Nasza oferta znajduje się na pozostałych podstronach do odwiedzenia których serdecznie zapraszamy. Zachęcamy także do zapoznania się z resztą naszej oferty i do korzystania z naszych usług. Watę cukrową i popcorn polecamy także na akcje reklamowe i promocyjne. Jeśli potrzebują Państwo wynająć maszynę do waty i popcornu w innych miastach zapraszamy do kontaktu w tej sprawie również. Współpracujemy z osobami, które posiadają takowy sprzęt w wielu miastach Polski.

 

Polub nas na FB https://www.facebook.com/ArtEventy/

Kontkat

Wata cukrowa, Poznań, najlepsza jest oczywiście w ArtEventy.