#
+48 888 915 596

Aktualności

Nadchodzące imprezy zimowe
02-10-2020

Działamy, świadczymy usługi i serdecznie zapraszamy do składania zamówień na imprezy dla dzieci. Oferujemy atrakcje na okolicznościowe imprezy świąteczne, mikołajkowe i karnawałowe. Skorzystaj z wolnych terminów i złóż zamówienie już teraz. W ofercie mamy doświadczonych animatorów, dmuchane zamki które można rozłożyć w pomieszczeniach zamkniętych, warsztaty świąteczne, oraz oczywiście odwiedziny św. Mikołaja z prezentami dla dzieci. […]

Urodziny Ani
29-08-2020

Organizacja urodzin dla dzieci to jedna z naszych najciekawszych ofert. Doświadczeni animatorzy umilają przyjęcie urodzinowe Waszej pociechy. Podczas imprezy organizujemy przeróżne zabawy, konkursy, skręcamy balonowe zwierzątka, malujemy buźki, robimy sztuczne tatuaże, zaplatamy kolorowe warkoczyki i robimy z dziećmi olbrzymie bańki mydlane. Jak widać dzieci wszystkie szczęśliwe i o to przecież chodzi.

Imprezy rodzinne
29-08-2020

Jak widać w ofercie mam także rozrywkę na imprezę rodzinną podczas której może być fajnie i wesoło. Oferujemy atrakcje i zabawy z klaunem, lub pokaz iluzjonistyczny, lub występ mima. Atrakcje są dla wszystkich w każdym wieku. Znajdzie się coś dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

Imieniny Wojtka
20-07-2020

Na imprezę z okazji imienin rodzice zamawiają też np. dmuchany zamek czy dmuchaną zjeżdżalnię. Są one dla dzieci w każdym wieku. Oczywiście można w ArtEventy zamówić również doświadczoną animatorkę, klauna, lub iluzjonistę. Zależy nam zawsze na tym, aby impreza była udana więc dokładamy wszelkich starań aby tak było. Także urodziny Wojtka oczywiście były ekstra klasa.