#
+48 888 915 596

Wynajem dmuchanych zjeżdżalni i zamków.

dmuchana zjeżdżalnia na urodziny, wesele, I komunię, poznań

Dmuchane zjeżdżalnie i zamki do skakania, tzw. dmuchańce. Poznań.

Dmuchańce wynajem Poznań.

Wynajem urządzeń rekreacyjnych. Oferujemy duże dmuchańce na imprezy plenerowe i również mniejsze dmuchane zjeżdżalnie i zamki, które nadają się także do pomieszczeń zamkniętych. Proponujemy kompleksową obsługę imprez dla dzieci i imprez firmowych, czyli zlecają Nam Państwo wszystko co na imprezie jest potrzebne 🙂

Dmuchane urządzenie potrzebuje zasilanie 230 v. Przy wypożyczeniu urządzeń do Państwa należy zapewnić źródło prądu najlepiej maksymalnie 20-30 metrów od miejsca gdzie  mają zostać rozłożone dmuchane zamki.

Nasze dmuchańce oferują oczywiście wspaniałą rozrywkę dla dzieci.

Poniżej przedstawiamy nasze najnowsze urządzenia, które wynajmujemy z obsługą, lub bez obsługi. Bez wynajęcia osób do obsługi to Zamawiający jest odpowiedzialny za pilnowanie dzieci na dmuchanych zamkach i za ich bezpieczną zabawę.

Za każdym razem dzieci bawią się na dmuchańcach oczywiście na własną odpowiedzialność i powinny słuchać się osób z obsługi. 

 

Nowa i piękna dmuchana zjeżdżalnia „Zamek”.

Jest to dmuchaniec dla dzieci od 5 do 13 lat. Urządzenie to mocuje się do podłoża przez wbicie zabezpieczających kotw, co powoduje oczywiście, że dmuchaniec jest stabilny.  Wypożyczmy go tylko do miejsc w których jest możliwość takiego zamocowania.

Musi być to najzwyklejszy trawnik, gdyż tam możemy dmuchaniec tak zakotwiczyć. Zjeżdżalnia ma wymiary ok. 9x6x6 m. Zjeżdżalnię wynajmujemy wraz z pompą. Wymagany prąd to 230 v. Zjeżdżalnia mocowana jest do podłoża.

Potrzebny jest dojazd samochodem do miejsca w którym zjeżdżalnia ma być rozkładana. Wynajem na imprezę do 5 godzin, 1500 zł brutto z obsługą.

 

dmuchana zjeżdżalnia, wynajem, dmuchaniec, skakaniec, poznań
dmuchany zamek ze zjeżdżalnią poznań wynajem imprezy dla dzieci

Skakaniec/dmuchany zamek do skakania ze zjeżdżalnią.

Dmuchaniec „Remiza Strażacka”/”Fire Station”, to piękne nowe urządzenie. Bardzo lubiany dmuchaniec gdzie dzieci bardzo lubią się bawić. Jest to tzw. zamek do skakania wraz ze zjeżdżalnią, 2w1. Nadaje się dla dzieci od 3 do 9 lat. Potrzebne miejsce 7×6 metrów.

Zjeżdżalnię wynajmujemy wraz z pompą. Wymagany prąd to 230 v. Zamek mocowany jest do podłoża. Także jak z powyższą zjeżdżalnią wymagany jest dojazd autem do miejsca gdzie zamek ma być rozstawiony. Wynajem na imprezę do 5 godzin, 1500 zł brutto z obsługą.

 

 

Dmuchana „Latarnia Morska”.

Dmuchaniec z dużą częścią do biegania i skakania oraz częścią do wspinania się. Stan idealny, urządzenie czyste i zadbane. Mogą z niej korzystać dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Dmuchaną ściankę wspinaczkową wynajmujemy wraz z pompą. Wymagany prąd to 230 v.

Dmuchaniec mocowany jest do podłoża i jak w powyższymi dmuchańcami, także musimy mieć możliwość dojazdu autem na miejsce gdzie mamy rozstawić urządzenie. Wynajem na imprezę do 5 godziny 1900 zł brutto z obsługą.

Masz pytania? Chętnie odpowiemy! Tel. 888 915 956

dmuchana ścianka wspinaczkowawa na urodziny dla dzieci

Wynajem dmuchanych zjeżdżalni i zamków.

Oferta organizacji imprezy dla dzieci Poznań.

Przy zamówieniu tych trzech dużych urządzeń oferujemy jeden z  małych zamków dodatkowo gratis!  Jak widać ferujemy  kompleksową organizację  imprezy, a to z pewnością jest dużym ułatwieniem. Naszej usługi oferujemy głównie w okolicach Poznania, lecz i w całej Wielkopolsce. Wynajem dmuchanej zjeżdżalni dla dzieci to świetna atrakcja na imprezie, także nie wahaj się skorzystać.

Podsumowując jeśli dmuchańce na wynajem w Poznaniu to jedynie z ArtEventy. My oczywiście wiemy, że imprezy z nami to najlepszy wybór. Teraz czas byś Ty przekonał się także i Ty. Dlatego też zamów organizację imprezy u nas, a impreza z pewnością będzie w 100% udana. Wiemy o tym ponieważ działamy od 15  lat i widzieliśmy za każdym razem zadowolenie naszych klientów.

Bez wątpienia przekonuje także obejrzenie filmów z naszych realizacji. Zobacz je tutaj: https://www.youtube.com/user/arteventy

 

Jeśli obejrzałeś to już z pewnością wiesz, że jesteśmy słusznym wyborem.

 Regulamin Wynajem dmuchanych zamków, zjeżdżalni, innego sprzętu.

 • Zamawiający ma obowiązek upewnić się, że teren na którym mają stać urządzenia jest bezpieczny, wolny od niebezpiecznych przedmiotów, szkła itp.

 

 • Do obowiązków Zamawiającego należy upewnienie się, że teren na którym mają stać urządzenia nadaje się do odpowiedniego zamocowania urządzeń do ziemi. Dmuchańce mocujemy kotwami wbijanymi do ziemi.

 

 • Przy wynajmie dmuchanych zamków do obowiązku Zamawiającego należy wyznaczyć osobę/osoby do pilnowania dzieci na urządzeniu. Dzieci powinny wiedzieć, że należy słuchać osoby z obsługi po to, aby nie doszło do wypadku. Dzieci muszą być wpuszczane na dmuchańca po 3-4 osoby przy małym dmuchańcu, oraz po maksymalnie 5-6 dzieci przy dużych urządzeniach.

 

 • Osoby do obsługi można u nas wynająć.

 

 • Małe dmuchańce są dla dzieci przedszkolnych, czyli od 3 do 7 lat maksymalnie. Zabawy na małych dmuchańcach przez dzieci starsze mogą grozić wypadkiem ponieważ dla starszych dzieci są większe urządzenia.

 

 • Ponieważ nie zawsze Zamawiający ma możliwości, aby pilnował dzieci i ich bezpieczeństwa na dmuchanych zabawkach, Zamawiający powinien zamówić osobę, która pilnuje dzieci podczas zabawy na dmuchańcu.

 

 • Zasady zabawy na dmuchańcach; podobnie jak na każdym innym placu/sali zabaw; rodzie pozwalają dzieciom bawić się na dmuchanych zabawkach na własną odpowiedzialność, a dzieci oczywiście powinny stosować się do zaleceń osób pilnujących urządzeń. W rzeczywistości nie stasowanie się do zaleceń niestety może grozić wypadkiem.

W galerii przedstawiamy wszystkie nasze dmuchane zamki i zjeżdżalnie.

 • 1. Zamek do skakania „Klauni” dla dzieci 3-15 lat, 6x6x3 m.
 • 2. Duża dmuchana zjeżdżalnia „Smok” dla dzieci 3-12 lat, wym. 9x7x6 m.
 • 3. „Remiza Strażacka” posiada cześć do skakania i zjeżdżalnia. Dla dzieci 3-9 lat. Wym. 6x5x4 m.
 • 4. Ścianka wspinaczkowa „Latarnia Morska” dla dzieci 5-15 lat, wym. 6x6x6 m.
 • 5. „Domek” to zjeżdżalnia z częścią do skakania dla dzieci 3-6 lat. Wym. 4×62,7 m.
 • 6. Zamek „Cztery wierze” dla dzieci 3-9 lat, wym.4x4x2,5 m
 • 7. Dmuchana zjeżdżalnia „Dwa zjazdy” dla dzieci 3-7 lat. Wym. zjeżdżalni 6×2,7×2.8
 • 8. Dmuchana zjeżdżalnia „Zakręt” dla dzieci 3-7 lat, wym. 4x3x2,5 m.
 • 9. „Piesek” dla dzieci 3-7 lat, wym. 4x3x2,5 m.

 

Dmuchańce wynajem Poznań = ArtEventy!

Polub nas na FB https://www.facebook.com/ArtEventy/

Napisz do Nas, lub zadzwoń teraz tel. 888 915 959