Dmuchańce wynajem Poznań, zamki, zjeżdżalnie, inne. 2019-12-26T11:14:36+02:00

Dmuchańce wynajem Poznań

Wynajem dmuchanych zjeżdżalni, dmuchanych zamków, oraz innego sprzętu rozrywkowego – obsługa imprez. Oferujemy Państwu wynajem urządzeń rekreacyjnych. Dmuchane zjeżdżalnie i zamki do skakania, tzw. dmuchańce, trampoliny, dmuchana ścianka wspinaczkowa, kolejka spalinowa z wagonem, byk rodeo, kule wodne, eurobangee. Oferujemy również mniejsze dmuchane zjeżdżalnie i zamki nadające się do pomieszczeń zamkniętych. W naszej ofercie jest także kompleksowa obsługa imprez dla dzieci i imprez firmowych. Oferta znajduje się TUTAJ. Dmuchane urządzenie potrzebują zasilanie 220 v. Przy wynajmie Państwo zapewniają źródło prądu.

 
1. Zamek do skakania „Klauni” dla dzieci 3-15 lat, 6x6x3 m.

2. Duża dmuchana zjeżdżalnia „Klauni” dla dzieci 3-12 lat, wym. 9x7x6 m.

3. Dmuchany plac zabaw „Remiza Strażacka”: cześć do skakania i zjeżdżalnia. Wym. 6x5x4 m.Duża dmuchana zjeżdżalnia „Klauni” dla dzieci 3-12 lat, wym. 9x7x6 m.

4.
Ścianka wspinaczkowa „Latarnia Morska” dla dzieci 5-15 lat, wym. 6x6x6 m.

Przy zamówieniu czterech powyższych urządzeń oferujemy jeden z  poniższych małych zamków dodatkowo gratis!

Do obsługi sprzętu możemy zaoferować także animatorów w strojach klaunów, piratów, Indian itp. Oferujemy Państwu kompleksową organizację  imprezy w każdym mieście w Polsce! Wynajem dmuchanej zjeżdżalni dla dzieci to świetna atrakcja na imprezie.

 

 

5. Dmuchany zamek ze zjeżdżalnią „Domek” dla dzieci 3-6 lat. Wym. 4×62,7 m.

6. Dmuchany zamek „Cztery wierze” dla dzieci 3-7 lat, wym.4x4x2,5 m

7. Dmuchana zjeżdżalnia „Dwa zjazdy” dla dzieci 3-7 lat.

Wym. zjeżdżalni 6×2,7×2.8

8. Dmuchana zjeżdżalnia „Zakręt” dla dzieci 3-7 lat, wym. 4x3x2,5 m.

9. Dmuchana zjeżdżalnia „Piesek” dla dzieci 3-7 lat, wym. 4x3x2,5 m.

Te mniejsze dmuchańce nadają się na małe prywatne imprezy dla dzieci, jak urodziny, imieniny, czy jako atrakcja dla maluchów na wesele, chrzciny, I Komunią św. Oczywiście na imprezy okolicznościowe warto wynająć także animatorkę.

Ofertę na urodziny znajdziesz w zakładce: organizacja urodzin

 
 
Zobacz także pozostały sprzęt eventowy poniżej. Co jeszcze możesz zamówić? Zobacz tutaj; Atrakcje dla dzieci.
   
           –trampolina 5 m. dla dzieci 3-15 lat
Trampolina zabezpieczona siatką z zamykanym wejściem. Stabilna i bezpieczna forma zabawy dla dzieci w każdym wieku. 
 
 
kolejka torowa dla dzieci 
Wspaniała rozrywka dla dzieci w każdym wieku. Kolejką może naraz jechać ok 15-20 dzieci.
 
eurobangee czterostanowiskowe 
Bardzo lubiana forma zabawy i rozrywki dla dzieci i młodzieży. 
 
 
Wynajem dmuchanych zamków, zjeżdżalni, innego sprzętu- Regulamin:
  1. Do obowiązków Zamawiającego należy upewnienie się, że teren na którym mają stać urządzenia jest bezpieczny, wolny od niebezpiecznych przedmiotów, szkła itp.
  2. Do obowiązków Zamawiającego należy upewnienie się, że teren na którym mają stać urządzenia nadaje się do odpowiedniego zamocowania urządzeń do ziemi. Dmuchańce mocujemy kotwami wbijanymi do ziemi.
  3. Przy wynajmie dmuchanych zamków do obowiązku Zamawiającego należy wyznaczyć osobę/osoby do pilnowania dzieci na urządzeniu tak, aby nie doszło do wypadku. Dzieci muszą być wpuszczane na dmuchańca po 2-3 osoby przy małym dmuchańcu, oraz po maksymalnie 5 dzieci przy dużych urządzeniach. Osoby takie można u nas wynająć.
  4. Małe dmuchańce są dla dzieci przedszkolnych, czyli od 3 do 7 lat maksymalnie. Zabawy na małych dmuchańcach przez dzieci starsze mogą grozić wypadkiem.
  5. Jeśli nie ma możliwości, aby Zamawiający pilnował dzieci i ich bezpieczeństwa na dmuchanych zabawkach Zamawiający powinien zamówić animatorkę, lub osobę, która pilnuje dzieci podczas zabawy na dmuchańcu.
  6. Zasady na dmuchańcach są takie jak na każdym innym placu/sali zabaw; rodzie pozwalają dzieciom bawić się na dmuchanych zabawkach na własną odpowiedzialność, a dzieci powinny stosować się do zaleceń osób pilnujących urządzeń. Nie stasowanie się do zaleceń może grozić wypadkiem.

Dmuchańce wynajem Poznań

Odwiedź nas na facebook’u! Arteventy