#
+48 888 915 596

Wynajem dmuchanych zjeżdżalni i zamków

dmuchana zjeżdżalnia na urodziny

Dmuchane zjeżdżalnie i zamki do skakania, tzw. dmuchańce.

Oferujemy Państwu wynajem urządzeń rekreacyjnych; Są to duże dmuchańce na imprezy plenerowe i również mniejsze dmuchane zjeżdżalnie i zamki nadające się także do pomieszczeń zamkniętych. Proponujemy kompleksową obsługę imprez dla dzieci i imprez firmowych, czyli zlecają Nam Państwo wszystko co na imprezie jest potrzebne 🙂 Dmuchane urządzenie potrzebują zasilanie 230 v. Przy wypożyczeniu urządzeń do Państwa należy zapewnić źródło prądu najlepiej maksymalnie 20-30 metrów od miejsca gdzie  mają zostać rozłożone dmuchane zamki.

Poniżej przedstawiamy nasze najnowsze urządzenia. Urządzenia wynajmujemy z obsługą, lub bez obsługi.

Bez wynajęcia osób do obsługi to Państwo są odpowiedzialni za pilnowanie dzieci na dmuchanych zamkach i za ich bezpieczną zabawę.

 

Nowa i piękna dmuchana zjeżdżalnia „Smok/Zamek”

Jest to dmuchaniec dla dzieci od 5 do 13 lat. Urządzenie to mocuje się do podłoża przez wbicie zabezpieczających kotw, także wypożyczmy je tylko do miejsc w których jest możliwość takiego zamocowania. Musi być to najzwyklejszy trawnik. Zjeżdżalnia ma wymiary ok. 9x6x6 m. Zjeżdżalnię wynajmujemy wraz z pompą. Wymagany prąd to 230 v. Zjeżdżalnia mocowana jest do podłoża. Potrzebny jest dojazd samochodem do miejsca w którym zjeżdżalnia ma być rozkładana.

 

dmuchana zjeżdżalnia, wynajem, dmuchaniec, skakaniec, poznań
dmuchany zamek ze zjeżdżalnią poznań wynajem imprezy dla dzieci

Skakaniec/dmuchany zamek do skakania ze zjeżdżalnią.

Dmuchaniec „Remiza Strażacka”/”Fire Station”, to piękne nowe urządzenie. Bardzo lubiany dmuchaniec gdzie dzieci bardzo lubią się bawić. Jest to tzw. zamek do skakania wraz ze zjeżdżalnią, 2w1. Jest stosowne dla dzieci od 3 do 9 lat. Potrzebne miejsce 7×6 metrów. Zjeżdżalnię wynajmujemy wraz z pompą. Wymagany prąd to 230 v. Zamek mocowany jest do podłoża. Także jak z powyższą zjeżdżalnią wymagany jest dojazd autem do miejsca gdzie zamek ma być rozstawiony.

 

 

Dmuchana „Latarnia Morska”

Dmuchaniec z dużą częścią do biegania i skakania oraz częścią do wspinania się. Stan idealny, urządzenie czyste i zadbane. Mogą z niej korzystać dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Dmuchaną ściankę wspinaczkową wynajmujemy wraz z pompą. Wymagany prąd to 230 v. Dmuchaniec mocowany jest do podłoża i jak w powyższymi dmuchańcami, także musimy mieć możliwość dojazdu autem na miejsce gdzie mamy rozstawić urządzenie.

Masz pytania? Chętnie odpowiemy! Tel. 888 915 956

dmuchana ścianka wspinaczkowawa na urodziny dla dzieci

Wynajem dmuchanych zjeżdżalni i zamków

Nasza oferta;

Przy zamówieniu czterech dużych urządzeń oferujemy jeden z  małych zamków dodatkowo gratis! Do obsługi sprzętu możemy oczywiście zaoferować także animatorów w strojach klaunów, piratów, Indian itp co z pewnością będzie dodatkową atrakcją dla dzieci. Jak widać ferujemy Państwu kompleksową organizację  imprezy w każdym mieście w Polsce! Wynajem dmuchanej zjeżdżalni dla dzieci to świetna atrakcja na imprezie. Dmuchańce wynajem Poznań tylko z ArtEventy.

 Regulamin Wynajem dmuchanych zamków, zjeżdżalni, innego sprzętu

 • Zamawiający ma obowiązek upewnić się, że teren na którym mają stać urządzenia jest bezpieczny, wolny od niebezpiecznych przedmiotów, szkła itp.
 • Do obowiązków Zamawiającego należy upewnienie się, że teren na którym mają stać urządzenia nadaje się do odpowiedniego zamocowania urządzeń do ziemi. Dmuchańce mocujemy kotwami wbijanymi do ziemi.
 • Przy wynajmie dmuchanych zamków do obowiązku Zamawiającego należy wyznaczyć osobę/osoby do pilnowania dzieci na urządzeniu tak, aby nie doszło do wypadku. Dzieci muszą być wpuszczane na dmuchańca po 2-3 osoby przy małym dmuchańcu, oraz po maksymalnie 5 dzieci przy dużych urządzeniach. Osoby takie można u nas wynająć.
 • Małe dmuchańce są dla dzieci przedszkolnych, czyli od 3 do 7 lat maksymalnie. Zabawy na małych dmuchańcach przez dzieci starsze mogą grozić wypadkiem.
 • Jeśli nie ma możliwości, aby Zamawiający pilnował dzieci i ich bezpieczeństwa na dmuchanych zabawkach Zamawiający powinien zamówić animatorkę, lub osobę, która pilnuje dzieci podczas zabawy na dmuchańcu.
 • Zasady na dmuchańcach są takie jak na każdym innym placu/sali zabaw; rodzie pozwalają dzieciom bawić się na dmuchanych zabawkach na własną odpowiedzialność, a dzieci powinny stosować się do zaleceń osób pilnujących urządzeń. Nie stasowanie się do zaleceń może grozić wypadkiem.

W galerii przedstawiamy wszystkie nasze dmuchane zamki i zjeżdżalnie.

 • 1. Zamek do skakania „Klauni” dla dzieci 3-15 lat, 6x6x3 m.
 • 2. Duża dmuchana zjeżdżalnia „Klauni” dla dzieci 3-12 lat, wym. 9x7x6 m.
 • 3. „Remiza Strażacka” posiada cześć do skakania i zjeżdżalnia. Wym. 6x5x4 m.
 • 4. Duża dmuchana zjeżdżalnia „Klauni” dla dzieci 3-12 lat, wym. 9x7x6 m.
 • 5. Ścianka wspinaczkowa „Latarnia Morska” dla dzieci 5-15 lat, wym. 6x6x6 m.
 • 6. „Domek” to zjeżdżalnia z częścią do skakania dla dzieci 3-6 lat. Wym. 4×62,7 m.
 • 7. Zamek „Cztery wierze” dla dzieci 3-7 lat, wym.4x4x2,5 m
 • 8. Dmuchana zjeżdżalnia „Dwa zjazdy” dla dzieci 3-7 lat. Wym. zjeżdżalni 6×2,7×2.8
 • 9. Dmuchana zjeżdżalnia „Zakręt” dla dzieci 3-7 lat, wym. 4x3x2,5 m.
 • 10. „Piesek” dla dzieci 3-7 lat, wym. 4x3x2,5 m.

Dmuchańce wynajem Poznań = ArtEventy!

Polub nas na FB https://www.facebook.com/ArtEventy/

Napisz do Nas lub

                                                                         Zadzwoń teraz tel. 888 915 959