#
+48 888 915 596

Malowanie twarzy

malowanie twarzy buziek poznań

Malowanie twarzy. Poznań i okolice.

Zastanawiasz się gdzie zamówić malowanie buziek dzieci? Jak wszyscy wiemy jest to nieodzowna część każdego ciekawego dla dzieci eventu. Dzieci przepadają za tym, aby być pomalowane w ich ulubione wzory. Kolejka do stanowiska w którym znajduje się malująca twarze animatorka zawsze jest bardzo długa. Czy my się na tym znamy? Ależ tak! Możemy zaoferować najlepsze artystki do malowania twarzy.

Malowanie na dziecięcych buźkach.

A co jeżeli będzie dużo dzieci? Na dużych eventach sugerujemy zamówienie dwóch stanowisk gdzie odbywa się malowanie twarzy dzieci po to, aby maluchy nie musiały długo czekać w kolejce.  Jeśli chodzi o malowanie buziek; oferujemy  piękne i artystyczne malunki na twarzach dzieci. Do malowania używamy jedynie profesjonalnych farbek z atestami, nie powodującymi żadnych uczuleń, oraz łatwo zmywającymi się letnią wodą.

malowanie buziek. twarzy dzieci na urodzinach poznań, animatorka na urodziny,
Malowanie twarzy młodzieży dorosłych

Malowanie twarzy dla dorosłych.

A co jeśli chodzi o malowanie twarzy dorosłym? Można u Nas zamówić także malowanie twarzy na evenatch dla dorosłych.

Oprócz bardzo lubianej atrakcji jaką jest malowanie twarzy oferujemy oczywiście wiele innych atrakcji. Atrakcje na imprezy z nami są niezastąpione! Malowanie twarzy dzieci jest niewątpliwie olbrzymią atrakcją, ale w naszym repertuarze posiadamy również niezliczoną ilość zabaw, konkursów, które prowadzimy w bardzo ciekawy sposób, dzięki czemu dzieci wyśmienicie się z nami bawią.

Brokatowe i zmywalne tatuaże.

Czy ta atrakcja też jest lubiana? Bardzo! Sztuczne tatuaże to następna bardzo interesująca atrakcja dla dzieci na imprezę. Wraz z zamówieniem malowania buziek zachęcamy do zamówienia także i brokatowych i sztucznych tatuaży.

Ile kosztuje malowanie buziek i sztuczne tatuaże?

Cena uzależniona jest często od ilości dzieci na imprezie, lub od tego jak długo impreza trwa. Napisz do nas, a wycenimy tę usługę tego samego dnia.

malowanie twarzy, sztuczne brokatowe tatuaże na imprezę poznań

Cennik

Cennik malowania buziek.
#

Malowanie twarzy

Malowanie twarzy dzieci.

Malowanie buziek maluchów jest atrakcją, która powinna być na każdej imprezie. Dzieci lubią być malowane za swoje ulubione zwierzątka, lub postacie z bajek.

Oprócz usługi jaką jest malowanie twarzy dzieci polecamy także bańki mydlane XXL na każdą imprezę plenerową.  Bańki mydlane wykonywane przez nas są wspaniałą atrakcją dla dzieci i dla dorosłych. Służą także jako świetny pomysł na akcję promocyjną, lub reklamową, gdyż zawsze przyciągają tłumy chętnych do zobaczenia takiego pokazu.

W naszej ofercie są  także animatorzyklaun na urodziny w Poznaniu i w innych miastach. Polecamy więc także wynajem klauna, lub animatora na różne imprez dla dzieci.

Oferujemy nasze własne scenariusze zabaw, jak i popularne i znane zabawy. Ofertę bloku gier i zabaw przesyłamy na zamówienie mailem. Wszelkie atrakcje imprez przygotowujemy w zależności od wieku i ilości dzieci, oraz rodzaju imprezy.
Polub nas na FB https://www.facebook.com/ArtEventy/
Kontakt
Polecamy także skręcanie balonów, czyli skręcanie balonowych zwierzątek, kwiatów, mieczy itp. gdyż jest to także niezapomnianą atrakcją. Balonowe zwierzątka oferujemy w wersji standardowej, czyli skręcanie balonów na imprezach, lub też w wersji mistrzów Polski, czyli w wykonaniu profesjonalistów potrafiących wyczarować z balonów wszystko.