#
+48 888 915 596

Malowanie twarzy

malowanie twarzy buziek poznań

Malowanie twarzy. Poznań i okolice.

Zastanawiasz się gdzie zamówić malowanie buziek dzieci? Jak wszyscy wiemy jest to nieodzowna część każdego ciekawego dla dzieci eventu. Dzieci przepadają za tym, aby być pomalowane w ich ulubione wzory. Kolejka do stanowiska w którym znajduje się malująca twarze animatorka zawsze jest bardzo długa. Czy my się na tym znamy? Ależ tak! Możemy zaoferować najlepsze artystki do malowania twarzy.

Malowanie na dziecięcych buźkach.

A co jeżeli będzie dużo dzieci? Na dużych eventach sugerujemy zamówienie dwóch stanowisk gdzie odbywa się malowanie twarzy dzieci po to, aby maluchy nie musiały długo czekać w kolejce.  Jeśli chodzi o malowanie buziek; oferujemy  piękne i artystyczne malunki na twarzach dzieci. Do malowania używamy jedynie profesjonalnych farbek z atestami, nie powodującymi żadnych uczuleń, oraz łatwo zmywającymi się letnią wodą.

malowanie buziek. twarzy dzieci na urodzinach poznań

Malowanie twarzy dla dorosłych.

A co jeśli chodzi o malowanie twarzy dorosłym? Można u Nas zamówić także malowanie twarzy na evenatch dla dorosłych.

Oprócz bardzo lubianej atrakcji jaką jest malowanie twarzy oferujemy oczywiście wiele innych atrakcji. Atrakcje na imprezy z nami są niezastąpione! Malowanie twarzy dzieci jest niewątpliwie olbrzymią atrakcją, ale w naszym repertuarze posiadamy również niezliczoną ilość zabaw, konkursów, które prowadzimy w bardzo ciekawy sposób, dzięki czemu dzieci wyśmienicie się z nami bawią.

Brokatowe i zmywalne tatuaże.

Czy ta atrakcja też jest lubiana? Bardzo! Sztuczne tatuaże to następna bardzo interesująca atrakcja dla dzieci na imprezę. Wraz z zamówieniem malowania buziek zachęcamy do zamówienia także i brokatowych i sztucznych tatuaży.

Ile kosztuje malowanie buziek i sztuczne tatuaże?

Cena uzależniona jest często od ilości dzieci na imprezie, lub od tego jak długo impreza trwa. Napisz do nas, a wycenimy tę usługę tego samego dnia.

sztuczne brokatowe tatuaże na imprezę poznań

Malowanie twarzy

Oprócz usługi jaką jest malowanie twarzy dzieci polecamy także bańki mydlane XXL na każdą imprezę plenerową.  Bańki mydlane wykonywane przez nas są wspaniałą atrakcją dla dzieci i dla dorosłych. Służą także jako świetny pomysł na akcję promocyjną, lub reklamową, gdyż zawsze przyciągają tłumy chętnych do zobaczenia takiego pokazu.

W naszej ofercie są  także animatorzy i klaun na urodziny w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Toruniu i Lublinie. Polecamy więc także wynajem klauna, lub animatora na różne imprez dla dzieci.

Oferujemy nasze własne scenariusze zabaw, jak i popularne i znane zabawy. Ofertę bloku gier i zabaw przesyłamy na zamówienie mailem. Wszelkie atrakcje imprez przygotowujemy w zależności od wieku i ilości dzieci, oraz rodzaju imprezy.
Polub nas na FB https://www.facebook.com/ArtEventy/
Kontkat
Polecamy także skręcanie balonów, czyli skręcanie balonowych zwierzątek, kwiatów, mieczy itp. gdyż jest to także niezapomnianą atrakcją. Balonowe zwierzątka oferujemy w wersji standardowej, czyli skręcanie balonów na imprezach, lub też w wersji mistrzów Polski, czyli w wykonaniu profesjonalistów potrafiących wyczarować z balonów wszystko.