Mikołaj, Śnieżynki, atrakcje świąteczne 2019-11-17T11:09:53+02:00

Św. Mikołaj i Śnieżynki do wynajęcia

Mamy przyjemność zaoferować w okresie świątecznym wynajem Św. Mikołaja i Śnieżynki na imprezy firmowe. Wynajem Św. Mikołaja i Śnieżynki oferujemy w miastach: Poznań, Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Gdańsk, Legnica, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Gorzów wlkp. Szczecin.

Oferujemy również Śnieżynki jako hostessy na targi, na akcje promocyjne i reklamowe, oraz do innych zadań specjalnych.

Na imprezie świątecznej wizyta Św. Mikołaja i Śnieżynki przyniesie dzieciom i nawet dorosłym wiele radości. Dzieci obdarowane zostaną świątecznymi paczkami, jak i spędzą kilka miłych chwil ze Św. Mikołajem i Śnieżynką. Na imprezy świątecznej oferujemy również organizację zabaw, konkursów o tematyce świąt i wiele innych atrakcji opisanych tutaj na naszej stronie internetowej w innych zakładkach i które przedstawimy ze szczegółami w naszej ofercie w odpowiedzi na Państwa zapytanie ofertowe.

Oferujemy również organizację bardzo ciekawej imprezy mikołajkowej/świątecznej dla pracowników firm z zabawami integracyjnymi, cateringiem i wieloma innymi atrakcjami jakie można u nas zamówić. Więcej o atrakcjach na imprezy świąteczne i imprezy okolicznościowe.

Serdecznie zapraszamy!