#
+48 888 915 596

Św. Mikołaj

Mamy przyjemność zaoferować w okresie świątecznym wynajem animatora jakim jest Święty Mikołaj, i oczywiście polecamy także animatorki Śnieżynki. Wynajem Św. Mikołaja i Śnieżynki oferujemy w miastach: Poznań, Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Gdańsk, Legnica, Bydgoszcz, Toruń, Gorzów wlkp. Szczecin.

Jak wiadomo głównie to małe dzieci czekają na odwiedziny św. Mikołaja, te starsze to już raczej na prezenty. Ale aby wszystko nie było takie proste na imprezach organizowanych z Arteventy wszystkie dzieci muszą przejść przez jakiś tor przeszkód, czy wykonać jakieś zadania aby otrzymać swój świąteczny prezent! Nie ma lekko, ale jest wesoło!

Animatorki sprawnie przeprowadzają wiele ciekawych zabaw nawiązujących tematyką do Świąt, rozwiązujemy wspólnie ciekawe quizy. Jest też stanowiska malowana twarzy, ozdabiania styropianowych dekoracji i robienia innych świątecznych dekoracji.

Oferujemy również Śnieżynki jako hostessy na targi, na akcje promocyjne i reklamowe, oraz do innych zadań specjalnych.

Św. Mikołaj

Na imprezie świątecznej musi pojawić się Święty Mikołaj i Śnieżynki. Gwiazdor jak to się mówi w Poznaniu i nie tylko przyniesie dzieciom i nawet dorosłym świąteczne prezenty. Wszyscy obdarowani zostaną świątecznymi paczkami, jak i spędzą kilka miłych chwil ze Św. Mikołajem i Śnieżynkami, które mogą prowadzić ciekawe zabawy.

Na imprezy świątecznej oferujemy organizację konkursów o tematyce świąt i wiele innych atrakcji opisanych tutaj na naszej stronie internetowej w innych zakładkach i które przedstawimy ze szczegółami w naszej ofercie w odpowiedzi na Państwa zapytanie ofertowe.

Oferujemy również organizację bardzo ciekawej imprezy mikołajkowej/świątecznej dla pracowników firm z zabawami integracyjnymi, cateringiem i wieloma innymi atrakcjami jakie można u nas zamówić.

Gdzie jest najlepszy Święty Mikołaj? W ArtEventy!

 

Polub nas na FB https://www.facebook.com/ArtEventy/

Kontakt