#
+48 888 915 596

Skręcanie balonów

balonowe zoo, skręcanie balonów, skręcane balony, poznań

Skręcane balony.

Oferujemy skręcanie balonów, czyli balonowych figur na imprezach, eventych, piknikach, imprezach prywatnych jak urodziny, I komunia Św. itp. W naszej ofercie są także warsztaty balonowe dla szkół  i przedszkoli wykonywane przez najlepszych polskich baloniarzy.

Skręcane balony zawsze cieszą dzieci na każdej imprezie. Pamiętaj o tym organizując imprezę. Serdecznie zapraszamy!

Poznań, Warszawa, Kraków, Szczecin, Lublin, Rzeszów, Gdańsk, Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz – w tych miastach możemy zawsze zaoferować skręcane balony…jeśli mamy wolny termin.

Skręcanie balonów dla dzieci.

Skręcanie balonów dla dzieci to kreatywne zajęcie, które jest bardzo popularne na przyjęciach urodzinowych, szkolnych festynach i różnych imprezach dla najmłodszych. Dzięki tej umiejętności tworzymy z balonów różne kształty i figury, co wnosi wiele radości i uśmiechu na twarzach dzieci.

Skręcanie balonów to proces w którym formujemy balony w różne kształty przy użyciu specjalnej techniki zwanej potocznie skręcaniem, lub modelowaniem . Skręcanie polega na zginaniu, skręcaniu i łączeniu balonów w celu uzyskania pożądanych kształtów, takich jak zwierzęta, kwiaty, miecze, serca i inne.

skręcane balony na urodziny dziecka poznań

Jak skręcać balony.

W tym celu wykorzystujemy specjalne balony do modelowania, które są długie i wąskie. Zwykle są wykonane z lateksu, co czyni je bardziej elastycznymi i wytrzymałymi.

Techniki skręcania:

Istnieje wiele różnych technik skręcania balonów, których można użyć do tworzenia różnych kształtów. Oferujemy także warsztaty balonowe, gdzie można nauczyć się skręcania balonów.

Praktyka i doświadczenie

Te są kluczem do opanowania tych technik i tworzenia skomplikowanych i imponujących projektów. Skręcanie balonów oferuje nieskończone możliwości tworzenia różnych kształtów i figur.

Niektóre popularne projekty obejmują balonowe zwierzęta, takie jak psy, koty, króliki i żółwie, kwiaty, miecze i tarcze dla małych rycerzy, serca, korony, balony z postaciami z bajek i wiele innych. Możliwości są niemal nieograniczone i ograniczone jedynie wyobraźnią.

Zabawa dla dzieci: skręcanie balonów dla dzieci to nie tylko tworzenie ekscytujących kształtów, ale także komunikacja i zabawa. Dzieci często mogą obserwować proces tworzenia modelu balonu, zadawać pytania i wyrażać swoje preferencje.

Skręcanie balonów

Balonowe dekoracje.

Wykonujemy na zamówienie także balonowe dekoracje takie jak na zdjęciach. Z balonów potrafimy zrobić wszystko. Dla przykładu duże serca z balonów mogą być pięknie i artystycznie połączone z wieloma innymi sercami i udekorować w ten sposób ściany lokalu. Wazony z bukietami kwiatów mogą pięknie ozdabiać stoły. Różnego rodzaju duże zwierzęta i postacie mogą również stanowić dekorację lokalu, czy domu na urodzinowych i innych imprezach dla dzieci.

Zobacz co jeszcze oferujemy. M.in. można u Nas zamówić:

  • animatorzy
  • klaun
  • iluzjonista
  • mim
  • dmuchane zamki
  • wata cukrowa
  • popcorn
  • pokaz olbrzymich baniek mydlanych
  • malowanie twarzy

https://www.facebook.com/ArtEventy/

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu.

Poniższe zdjęcia można kliknąć by powiększyć 🙂