#
+48 888 915 596

Akcje promocyjne

Akcje promocyjne.

Potrzebujesz ciekawej i innej formy reklamy? Przyciągniemy uwagę wszystkich na eventach, jarmarkach i wszędzie gdzie sobie życzysz. Oferujemy nasze usługi na akcje promocyjne, reklamowe na imprezach, festynach, w mieście, centrum handlowym itp. Wszelkie akcje prowadzimy w ładnych oryginalnych kostiumach dopasowanych do wydarzeń.

Nietypowa reklama.

Usługi reklamowe w najlepszym wykonaniu! Kto nie zauważy wesołych kolorowych Klaunów, czy wybijających się ponad tłum szczudlarzy? Zależy Tobie na byciu widzianym i znanym? Polecamy niezawodne, wypróbowane metody zwrócenia uwagi Twoich wszystkich potencjalnych klientów!

Wynajem szczudlarzy.

W naszej ofercie są oczywiście klauni, szczudlarze i inni artyści. Są oni niewątpliwie bardzo ciekawą atrakcją przyciągającą uwagę wszystkich. Szczudlarze i klauni są często wynajmowani na akcje promocyjne i reklamowe, jak i również na imprezy firmowe i jako ciekawostkę na imprezy dla dzieci. Z pewnością stwarzają niepowtarzalną atmosferę na każdej imprezie gdzie się pojawią.

Akcje promocyjne

Akcje promocyjne

Nasi szczudlarze oczywiście przyciągają uwagę wszędzie gdzie się pojawią. Potrafią również tworzyć olbrzymie bańki mydlane, które są jak wiadomo pięknym widowiskiem. Skręcanie balonowych figurek i rozdawanie ich wraz z ulotkami jest jednym z najbardziej widoczną formą reklamy na mieście. Polecamy Człowieka Robota na bardzo interesujące wydarzenia firmowe. Klauni, szczudlarze i artyści na każdą okazję!

Wynajem szczudlarzy: jest to bardzo dobra forma przyciągnięcia uwagi praktycznie wszystkich przechodniów. Jest to bardzo niecodzienny widok, dlatego nie sposób nie zwrócić uwagi na to co w danym momencie jest reklamowane. Taka akcja reklamowa w nietypowym stylu na pewno na długo zapada w pamięci, a o to też chodzi Zleceniodawcy. Organizujemy róże akcje promocyjne dla różnych firm. Wraz ze szczudlarzami warto zamówić wesołą osobę, jaką jest klaun. Z klaunem taka akcja promocyjna i reklamowa jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Polub nas na https://www.facebook.com/ArtEventy/

Kontakt