#
+48 888 915 596

Animatorka na urodziny

animatorzy dla dzieci, imprezy, urodziny, eventy, pikniki, poznań

Animatorka na urodziny dla dzieci. Poznań i okolice.

Impreza urodzinowa bez animatora to raczej nie jest strzał w dziesiątkę. Animatorka na urodziny Twojego dziecka z pewnością jest bardzo dobrym pomysłem. No chyba, że sam/sama dasz sobie z wszystkim radę. Jeśli jednak potrzebna jest pomoc w organizacji urodzin syna, lub córki to zachęcamy do kontaktu z nami.

Mamy 15 letnie doświadczenie w organizacji imprez dla dzieci. Gwarantujemy, że zamówiona u nas animatorka na urodziny zajmie się dziećmi wyśmienicie i uczyni imprezę miłą, ciekawą, atrakcyjną i mile wspominaną.

 

Animatorka na urodziny. Jakie będą atrakcje.

  • prowadzenie zabaw i konkursów przy użyciu naszego sprzętu, który animatorka z sobą przywozi na urodziny Twojego dziecka.
  • skręcanie balonowych mieczy, kwiatków i zwierzątek. Za tym dzieci także przepadają.
  • bardzo ładne artystyczne malowanie twarzy w przeróżne ciekawe wzory.
  • sztuczne, zmywalne tatuaże, które dzieci uwielbiają.
  • zabawa z wielkimi bańkami mydlanymi. To jest przysłowiowy must have na urodziny dla dzieci w ogrodzie, lub w plenerze.
  • można dodatkowo zamówić oczywiście inne atrakcje przedstawione na naszej witrynie internetowej, takie jak dmuchaną zjeżdżalnię, zamek do skakania, lub ścianę wspinaczkową
  • bardzo lubianą atrakcją jest także wynajem urządzeń do robienia waty cukrowej i popcornu.
malowanie buziek. twarzy dzieci na urodzinach poznań
bańki mydlane, piknik, urodziny, imprezy, dla dzieci, poznań

Urodziny z animatorką.

Jak być może wiesz to właśnie takie urodziny z animatorką są sprawdzonym sposobem na udaną imprezę urodzinową. Być może byłeś na urodzinach gdzie nie było animatora i widziałeś jak dzieci się nudziły. Wiadomo, że zamówienie animatora jest wydatkiem, ale urodziny są raz w roku, więc każdy da radę. Zamów animatora na imprezę swojego syna, lub córki. Dołącz do zadowolonych rodziców, którzy skorzystali z naszej pomocy i zamówili u nas animatorkę na urodziny.

…..a może niedługo Twoje dziecko idzie do I Komunii Świętej? Z pewnością przyda się na popołudnie w restauracji animatorka na Komunię, którą możesz u nas zamówić.