#
+48 888 915 596

Animatorka na I Komunię

animatorzy dla dzieci, imprezy, urodziny, eventy, pikniki, poznań

Animatorka na Komunię. Poznań i okolice.

Skorzystanie z tego rodzaju atrakcji na I Komunię jest świetnym rozwiązaniem. Dzięki ciekawym zajęciom, zabawom i różnym animacjom dzieci będą miały dobrze wykorzystany czas poprzez wzięcie udziału w zabawach. Z pewnością nie będzie nudy. Animatorka na I Komunię  musi być oczywiście zamówiona w firmie ArtEventy. 🙂 Do zobaczenia na Komunii Twojego dziecka.

…lub być może zbliżają się urodziny Twojego dziecka? Sprawdzona animatorka na urodziny to tzw. must have na każdej imprezie urodzinowej.

Atrakcje na I Komunię świętą.

Maszyna do waty cukrowej i popcornu.

Oferujemy wynajem urządzeń do robienia waty cukrowej i popcornu z obsługą. Poznań i woj. wielkopolskie to nasz główny teren działań, lecz dojeżdżamy także w dalsze rejony Polski. Wata cukrowa i ciepły pachnący popcorn są oczywiście wspaniałą atrakcją na I Komunię świętą.

wata cukrowa na imprezę poznań
dmuchana zjeżdżalnia na urodziny, wesele, I komunię, poznań

Więcej atrakcji na I Komunię.

Dmuchane zjeżdżalnie i zamki.

Warto na każde wydarzenie dla dzieci zamówić animatora, który sprawnie zajmie się dziećmi i poprowadzi z nimi wiele ciekawych animacji. Nasi animatorzy mają zamiłowanie do swojej pracy i dokładają zawsze wszelkich starań, aby wszystkie dzieci były zadowolone i dobrze się bawiły. Oczywiście oprócz animatora zachęcamy do wynajmu dmuchańca, który z pewnością będzie niesamowitą atrakcją.

Animatorka na I Komunię

I Komunia z animacjami dla dzieci.

Oferujemy Tobie rozwiązanie problemu. Tak problemu, który może się pojawić, gdy dzieci zaczną roznosić lokal w którym jest impreza. 🙂  Możemy w kilka chwil rozstawić dmuchany zamek w każdym lokalu gdzie jest trochę wolnej powierzchni, lub na dworze jeśli jest ładna pogoda. Organizujemy wtedy także ciekawe zabawy i konkursy, warsztaty balonowe, skręcanie balonów, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji.  Można także zamówić u nas urządzenia z watą cukrową i popcornem.

 

Polub nas na FB! https://www.facebook.com/ArtEventy/

Napisz dla Nas

lub

ZADZWOŃ I OMÓWMY SZCZEGÓŁY! TEL. 888 915 596