#
+48 888 915 596

Imprezy okolicznościowe

Wynajem szczudlarzy.

Usługi szczudlarskie na każdy event, imprezy okolicznościowe, dla dzieci i imprezy firmowe. Szczudlarze wybijający się ponad tłum zawsze przyciągają uwagę. Polecamy tego rodzaju usługę na imprezy firmowe, reklamowe i promocyjne. Również jako dodatkową atrakcję na parady, pikniki, spoty reklamowe, rozdawanie ulotek itp.

Pikniki firmowe.

Polecamy kompleksową organizację imprez firmowych z atrakcjami na imprezy dla dzieci i dorosłych, z organizacją animacji dla dzieci, zabaw integracyjnych dla pracowników, z cateringiem, nagłośnieniem, sprzętem rekreacyjnym i rozrywkowym. Oferujemy także atrakcje dla dzieci na eventach firmowych.  Na imprezie mogą odbyć się pokazy ognia, może się klaun, mim, czy iluzjonista.

Atrakcje na imprezy.

Nie ma co dużo opisywać, że bańki mydlane są tak piękne, iż przyciągają tłumy. Duże bańki mydlane, które oferujemy Państwu są wspaniałą atrakcją na wszelkie akcje promocyjno reklamowe, akcje reklamowe i promocyjne. Bańki mydlane, które robimy mogą mieć 1,5 m średnicy i 5 metrów długości! Bańki mydlane XXL są wspaniałym sposobem przyciągnięcia uwagi na akcjach promocyjnych i reklamowych.

Atrakcje dla dzieci.

Do usług przedstawionych powyżej przyda się także trochę atrakcji dla dzieci. Nie można przecież o tym zapomnieć. Jeśli dorośli przyjadą na organizowany przez Ciebie event z dziećmi to koniecznie zadbaj o atrakcje dla dzieci.

Urodziny dla dzieci w Poznaniu, w domu.

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe.

IMPREZY i PIKNIKI FIRMOWE – atrakcje na imprezyObsługa i organizacja imprez firmowych to część naszej oferty dla Państwa. Jeśli organizacja imprezy firmowej lub pikniku firmowego okazuje się dla Państwa trudnym wyzwaniem, oferujemy Państwu nasze usługi, oraz potrzebny sprzęt w kompleksowej organizacji imprezy.

Nasi animatorzy mogą dojechać z miast: Poznań, Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Szczecin, Legnica, Opole, Częstochowa, wszystko aby obniżyć koszty Państwa imprezy. Jakkolwiek posiadamy swoją stałą drużynę w Poznaniu i głównie stąd prowadzimy imprezy.

Oferujemy Państwu organizję imprez i pikników firmowych, połączonych z atrakcjami dla dzieci, oraz dla dorosłych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w organizacji np. imprez integracyjnych pracowników. Jak wiadomo integracja pracowników i wspólna miła zabawa jest bardzo ważnym aspektem sprawnie działającej firmy.

 

Polub nas na FB https://www.facebook.com/ArtEventy/

Kontakt