Imprezy i pikniki firmowe 2019-12-15T12:15:51+02:00

Imprezy…….Pikniki ………..Eventy firmowe.

IMPREZY i PIKNIKI FIRMOWE – atrakcje na imprezy. Obsługa i organizacja imprez firmowych to część naszej oferty dla Państwa. Jeśli organizacja imprezy firmowej lub pikniku firmowego okazuje się dla Państwa trudnym wyzwaniem, oferujemy Państwu nasze usługi, oraz potrzebny sprzęt w kompleksowej organizacji imprezy.

Nasi animatorzy mogą dojechać z miast: Poznań, Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Szczecin, Legnica, Opole, Częstochowa, wszystko aby obniżyć koszty Państwa imprezy. Jakkolwiek posiadamy swoją stałą drużynę w Poznaniu i głównie stąd prowadzimy imprezy.

 

Oferujemy Państwu organizję imprez i pikników firmowych, połączonych z atrakcjami dla dzieci, oraz dla dorosłych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w organizacji np. imprez integracyjnych pracowników. Jak wiadomo integracja pracowników i wspólna miła zabawa jest bardzo ważnym aspektem sprawnie działającej firmy.

– Akcje reklamowo – promocyjne

Ta usługa w naszym wykonaniu to oferta dla firm pragnących zdobyć zainteresowanie potencjalnych klientów swoimi produktami lub usługami. Tego rodzaju atrakcja na imprezie jak klauni i szczudlarze jest zawsze bardzo ciekawym dodatkiem każdej imprezy. Oferujemy klaunów i szczudlarzy w większości większych miast Polski, co redukuje koszty dojazdu. Pomożemy Tobie odnieść sukces! Zapraszamy!

-Szczudlarze do wynajęcia

Usługi szczudlarskie na każdy event, imprezy dla dzieci i imprezy firmowe. Szczudlarze wybijający się ponad tłum zawsze przyciągają uwagę. Polecamy tego rodzaju usługę na imprezy firmowe, reklamowe i promocyjne. Również jako dodatkową atrakcję na parady, pikniki, spoty reklamowe, rozdawanie ulotek itp.

-Pikniki i imprezy firmowe

Polecamy kompleksową organizację imprez firmowych z atrakcjami na imprezy dla dzieci i dorosłych, z organizacją animacji dla dzieci, zabaw integracyjnych dla pracowników, z cateringiem, nagłośnieniem, sprzętem rekreacyjnym i rozrywkowym. Oferujemy także atrakcje dla dzieci na eventach firmowych.  Na imprezie mogą odbyć się pokazy ognia, może się klaun, mim, czy iluzjonista.

-Bańki mydlane xxl, czyli bańki ooooogromne i przepiękne

Nie ma co dużo opisywać, że bańki mydlane są tak piękne, iż przyciągają tłumy. Duże bańki mydlane, które oferujemy Państwu są wspaniałą atrakcją na wszelkie akcje promocyjno reklamowe, akcje reklamowe i promocyjne. Bańki mydlane, które robimy mogą mieć 1,5 m średnicy i 5 metrów długości! Bańki mydlane XXL są wspaniałym sposobem przyciągnięcia uwagi na akcjach promocyjnych i reklamowych.

-Pokazy iluzjonistyczne

Iluzjonista to bardzo ciekawa atrakcja na imprezy, np. na event czy piknik firmowy. Oferujemy kilku iluzjonistów w różnych częściach kraju z programami dla dorosłych jak i dla dzieci. Specyficzny program danego iluzjonisty przesyłamy mailowo. Zapraszamy!

-Firmowe imprezy mikołajkowe, imprezy świąteczne

Śnieżynka i Św. Mikołaj, wręczanie paczek pracownikom, zabawy integracyjne, wesoła atmosfera i miłe towarzystwo to gwarancja prawdziwie dobrej imprezy mikołajkowej! W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych zabaw dla dorosłych, wszystkie w profesjonalnym wykonaniu, również dekoracja sali, lokalu i przygotowanie paczek świątecznych. Serdecznie zapraszamy!

Imprezy firmowe Poznań – mamy to czego szukasz.