Organizacja urodzin dla dzieci, Poznań, Wielkopolska. 2019-11-17T10:01:13+01:00

Organizacja urodzin dla dzieci Poznań.

Animacje na przyjęcia urodzinowe i nie tylko.

W naszej ofercie są doświadczone w pracy z dziećmi animatorki, które podczas imprezy urodzinowej umiejętnie zajmują się dziećmi i przeprowadzają dla nich wiele ciekawych animacji. Oferujemy atrakcje na tzw. urodziny z dojazdem, w domu, w ogrodzie, w przedszkolu, w szkole, w plenerze, czy w restauracji.

 

Organizacja urodzin dla dzieci- filmy z imprez – tutaj można obejrzeć kilka filmików z organizowanych przez nas imprez. Życzymy miłego oglądania. Warto obejrzeć!

organizacja urodzin dla dzieci poznań

Jeśli poszukują Państwo wsparcia w niełatwym zadaniu jakim może być organizacja urodzin dla dzieci w Poznaniu; w domu, ogrodzie, przedszkolu, szkole, restauracji, kawiarni, lub w plenerze to w Poznaniu i Wielkopolsce oferujemy Państwu profesjonalne animatorki  z zamiłowaniem do pracy z dziećmi. Animatorka może prowadzić urodziny jako klaun, księżniczka, Piratka, Indianka. Najciekawsze urodziny dla dzieci to te z agencją artystyczno-eventową ArtEventy. 

Na urodziny dla dzieci oferujemy także odwiedziny klauna; w programie z klanem są wesołe sztuczki magiczne, skręcane za balonów profesjonalne figury składające się z wielu balonów, pokaz baniek mydlanych xxl.

 

organizacja urodzin dla dzieci poznań

Polecamy także zmotoryzowane urodziny; wynajem aut akumulatorowych na urodziny i inne imprezy dla dzieci. Auta są przepiękne, wyglądają jak prawdziwe, mają wiele fascynujących gadżetów, np. możliwość podłączenie MP3 z ulubioną muzyką dziecka, bieg do przodu i do tyłu, możliwość jazdy wolnej i szybkiej, mają mocne dwa silniki, co daje możliwość jazdy po każdym terenie, pilota do sterowania i kontroli auta przez dorosłą osobę, no i prawdziwe światła, dźwięki auta itp. Auta przystosowane są dla dzieci w wieku 3-6 lat.

 

Organizacja urodzin dla dzieci

Poznań i nie tylko.

– cennik:

Urodziny z autami: Koszt wynajmu dwóch aut- 250 zł.

organizacja imprezy urodzinowej dla dzieci poznań

Cena; Urodziny z klaunem; 500-700 zł, w zależności od długości imprezy urodzinowej, oraz zamawianych atrakcji. Koszt imprezy obejmuje teren Poznania i okolic.

Cena; Urodziny z animatorką: 250-350 zł – w tym organizacja wielu ciekawych zabaw i konkursów przy użyciu naszego sprzętu, skręcanie balonowych zwierzątek, pokaz i zabawa z olbrzymimi bańkami mydlanymi, malowanie twarzy. Animatorki w ArtEventy to najczęściej studentki pedagogiki, które posiadają także bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i za każdym razem otrzymują od naszych zadowolonych klientów same pochwały.  Koszt imprezy obejmuje teren Poznania.

organizacja przyjęcia urodzinowego dla dzieci poznań

Choć działamy na terenie całego kraju to głównym terenem działań firmy ArtEventy jest Poznań i Wielkopolska, a animatorzy współpracujący z firmą to profesjonalni i zadedykowani ludzie pragnący przynieść dzięki ich zaangażowaniu radość wszystkim obecnym na imprezie. Oferujemy Państwu tzw. urodziny z dojazdem. ArtEventy to Agencja Artystyczno Eventowa, która organizuje najlepsze przyjęcie urodzinowe dla dzieci  także z miastach: Konin, Gniezno, Leszno, Gorzów wlkp, Legnica, Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław, Łódź,  Toruń, Gdańsk, Szczecin.

Oferujemy Państwu i Państwa dzieciom wiele atrakcji na urodziny dla dzieci, z którymi można zapoznać się tutaj na naszej stronie internetowej. Urodziny w domu, jak i także imieniny dziecka są bardzo ciekawym rozwiązaniem gdy sami przygotowują Państwo taką imprezę. Klaun, iluzjonista, czy animator przyjadą pod wskazany adres i zorganizują najlepsze przyjęcie urodzinowe na świecie!

Jako ciekawy prezent urodzinowy proponujemy interesujące figury balonowe. Zdjęcia niektórych z nich znajdują się w górnej zakładce „balonowe dekoracje”.

Organizacja urodzin dla dzieci: 

-urodziny w domu

-Dojazd na miejsce imprezy

-Czas trwania imprezy dostosowany do Państwa potrzeb

-Do wyboru tematyka imprezy: księżniczki, piraci, Indianie, wróżki, rycerze, kowboje, Batman, klauni

-Organizacja konkursów i zabaw z naszym sprzętem

-Profesjonalne skręcanie balonów w różne figury: zwierzątka, kwiatki, miecze, czapki itp.

-Artystyczne malowanie twarzy. Malujemy profesjonalnymi farbkami z atestem.

-Bańki mydlane xxl, pokazy, warsztaty i  świetna zabawa

-Możliwość zakupu nagród przydających się w konkursach

-Wynajem dmuchanych zamków i zjeżdżalni

-Wynajem urządzeń z obsługą do waty cukrowej i popcornu

-możliwe są inne ciekawe animacje, jak origami, wykonywanie sztucznej biżuterii, zaplatania warkoczyków itp.

-Odpowiedzialna opieka nad dziećmi

-Ubezpieczenie OC

CENA ORGANIZACJI BARDZIEJ ROZBUDOWANYCH IMPREZ URODZINOWYCH UZALEŻNIONA JEST OD WYBRANYCH PRZEZ PAŃSTWA ATRAKCJI. W SPRAWIE CENY PAŃSTWA ZAMÓWIENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY.

Można u nas także zamówić catering na każdą imprezę.

Organizacja urodzin dla dzieci – My się na tym znamy. Zapraszamy!