Organizacja urodzin dla dzieci, Poznań, Wielkopolska. 2020-02-02T10:31:34+02:00

Organizacja urodzin dla dzieci Poznań.

Animacje na przyjęcia urodzinowe i nie tylko.

W naszej ofercie są doświadczone w pracy z dziećmi animatorki, które podczas imprezy urodzinowej umiejętnie zajmują się dziećmi i przeprowadzają dla nich wiele ciekawych animacji. Oferujemy atrakcje na tzw. urodziny z dojazdem, w domu, w ogrodzie, w przedszkolu, w szkole, w plenerze, czy w restauracji.

Organizacja urodzin dla dzieci- filmy z imprez – tutaj można obejrzeć kilka filmików z organizowanych przez nas imprez. Życzymy miłego oglądania. Warto obejrzeć!

Jeśli poszukują Państwo wsparcia w niełatwym zadaniu jakim może być organizacja urodzin dla dzieci w Poznaniu; w domu, ogrodzie, przedszkolu, szkole, restauracji, kawiarni, lub w plenerze to w Poznaniu i Wielkopolsce oferujemy Państwu profesjonalne animatorki  z zamiłowaniem do pracy z dziećmi. Animatorka może prowadzić urodziny jako klaun, księżniczka, Piratka, Indianka. Najciekawsze urodziny dla dzieci to te z agencją artystyczno-eventową ArtEventy. 

Na urodziny dla dzieci oferujemy także odwiedziny klauna; w programie z klanem są wesołe sztuczki magiczne, skręcane za balonów profesjonalne figury składające się z wielu balonów, pokaz baniek mydlanych xxl.

Polecamy także zmotoryzowane urodziny; wynajem aut akumulatorowych na urodziny i inne imprezy dla dzieci. Auta wyglądają jak prawdziwe, mają możliwość podłączenie MP3 z ulubioną muzyką dziecka, bieg do przodu i do tyłu, możliwość jazdy wolnej i szybkiej, mają mocne dwa silniki, co daje możliwość jazdy po każdym terenie, pilota do sterowania i kontroli auta przez dorosłą osobę, no i prawdziwe światła, dźwięki auta itp. Auta przystosowane są dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Polecamy na urodziny i inne imprezy dla dzieci dmuchane zamki, zjeżdżalnie, ściankę wspinaczkową.

 

Organizacja urodzin dla dzieci

Poznań i nie tylko.

– cennik:

 Koszt wynajmu dwóch aut- 250 zł.

Cena urodzin z klaunem; 500-700 zł, w zależności od długości imprezy urodzinowej, oraz zamawianych atrakcji. Koszt imprezy obejmuje teren Poznania i okolic.

Cena urodzin z animatorką: 250-350 zł – w tym organizacja wielu ciekawych zabaw i konkursów przy użyciu naszego sprzętu, skręcanie balonowych zwierzątek, pokaz i zabawa z olbrzymimi bańkami mydlanymi, malowanie twarzy. Animatorki w ArtEventy to najczęściej studentki pedagogiki, które posiadają także bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i za każdym razem otrzymują od naszych zadowolonych klientów same pochwały.  Koszt imprezy obejmuje teren Poznania.

Wynajem małych dmuchanych zamków/zjeżdżalni na prywatne imprezy od 300 do 500 zł.

 

Choć działamy na terenie całego kraju to głównym terenem działań firmy ArtEventy jest Poznań i Wielkopolska, a animatorzy współpracujący z firmą to profesjonalni i zadedykowani ludzie pragnący przynieść dzięki ich zaangażowaniu radość wszystkim obecnym na imprezie. Oferujemy Państwu tzw. urodziny z dojazdem. ArtEventy to Agencja Artystyczno Eventowa, która organizuje najlepsze przyjęcie urodzinowe dla dzieci  także z miastach: Konin, Gniezno, Leszno, Gorzów wlkp, Legnica, Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław, Łódź,  Toruń, Gdańsk, Szczecin.

Organizacja urodzin dla dzieci: 

-urodziny w domu

-Dojazd na miejsce imprezy

-Czas trwania imprezy dostosowany do Państwa potrzeb

-Do wyboru tematyka imprezy: księżniczki, piraci, Indianie, wróżki, rycerze, klauni

-Organizacja konkursów i zabaw z naszym sprzętem

-Profesjonalne skręcanie balonów w różne figury: zwierzątka, kwiatki, miecze, czapki itp.

-Artystyczne malowanie twarzy. Malujemy profesjonalnymi farbkami z atestem.

-Bańki mydlane xxl, pokazy, warsztaty i  świetna zabawa

-Możliwość zakupu nagród przydających się w konkursach

-Wynajem dmuchanych zamków i zjeżdżalni

-Wynajem urządzeń z obsługą do waty cukrowej i popcornu

-możliwe są inne ciekawe animacje, jak origami, wykonywanie sztucznej biżuterii, zaplatania warkoczyków itp.

-Odpowiedzialna opieka nad dziećmi

-Ubezpieczenie OC

CENA ORGANIZACJI BARDZIEJ ROZBUDOWANYCH IMPREZ URODZINOWYCH UZALEŻNIONA JEST OD WYBRANYCH PRZEZ PAŃSTWA ATRAKCJI. W SPRAWIE CENY PAŃSTWA ZAMÓWIENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY.

Można u nas także zamówić catering na każdą imprezę.

Organizacja urodzin dla dzieci – My się na tym znamy. Zapraszamy!