#
+48 888 915 596

Mobilna sala zabaw

Sala zabaw na zamówienie. Oferujemy Państwu organizację urodzin, lub innych imprez okolicznościowych w każdej lokalizacji w Poznaniu i nie tylko, lecz na chwilę obecną nie partycypujemy w wynajmie lokalu.

Oferujemy wynajem urządzeń z obsługą. Poznań i woj. wielkopolskie to nasz główny teren działań, lecz dojeżdżamy także w dalsze rejony Polski. Współpracujemy także z osobami posiadającymi urządzenia do waty cukrowej i popcornu w w wielu miastach Polski. Wata cukrowajest oczywiście polecana na każdego rodzaju wydarzenie, event, imprezę, nie tylko dla dzieci.

Mobilna sala zabaw

Mobilna sala zabaw. Co to takiego.

Oferujemy Państwu także coś nowego. Możemy w kilka chwil stworzyć dmuchany plac zabaw w każdym lokalu gdzie jest trochę wolnej powierzchni. Taka mobilna sala zabaw może także zagościć oczywiście w Waszym domu, lub w ciepłe dni w ogrodzie.  Salę zabaw tworzymy z dmuchanych zamków i zjeżdżalni. Organizujemy wtedy także ciekawe zabawy i konkursy, warsztaty balonowe, skręcanie balonów, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji.  Można także zamówić u nas urządzenia z watą cukrową i popcornem.

 

Polub nas na FB https://www.facebook.com/ArtEventy/

Kontakt