#
+48 888 915 596

Malowanie twarzy

sztuczne tatuaże dla dzieci

Malowanie twarzy jest nieodzowną częścią każdego ciekawego dla dzieci eventu. Dzieci przepadają za tym, aby być pomalowane. Kolejka do kącika w którym znajduje się malujący twarze animator zawsze jest bardzo długa. Oferujemy także brokatowe tatuaże, jak i zwykłe tatuaże zmywalne.

Aby dzieci nie musiały długo czekać na większe eventy sugerujemy zamówienie kilku animatorek, które będą malowały dzieciom twarze. Jeśli chodzi o malowanie buziek; oferujemy  piękne i artystyczne malunki na twarzach dzieci. Do malowania używamy farbek Snazaroo, z atestami, nie powodującymi żadnych uczuleń, oraz łatwo zmywającymi się letnią wodą.

Można u Nas zamówić także malowanie twarzy na evenatch dla dorosłych. Oprócz bardzo lubianej atrakcji jaką jest malowanie twarzy oferujemy oczywiście wiele innych atrakcji. Atrakcje na imprezy z nami są niezastąpione! Malowanie twarzy dzieci jest niewątpliwie olbrzymią atrakcją, ale w naszym repertuarze posiadamy również niezliczoną ilość zabaw, konkursów, które prowadzimy w bardzo ciekawy sposób, dzięki czemu dzieci wyśmienicie się z nami bawią.

Malowanie twarzy

Oprócz usługi jaką jest malowanie twarzy dzieci polecamy także bańki mydlane XXL na każdą imprezę plenerową.  Bańki mydlane wykonywane przez nas są wspaniałą atrakcją dla dzieci i dla dorosłych. Służą także jako świetny pomysł na akcję promocyjną, lub reklamową, gdyż zawsze przyciągają tłumy chętnych do zobaczenia takiego pokazu.

W naszej ofercie są  także animatorzy i klaun na urodziny w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Toruniu i Lublinie. Polecamy więc także wynajem klauna, lub animatora na różne imprez dla dzieci.

Oferujemy nasze własne scenariusze zabaw, jak i popularne i znane zabawy. Ofertę bloku gier i zabaw przesyłamy na zamówienie mailem. Wszelkie atrakcje imprez przygotowujemy w zależności od wieku i ilości dzieci, oraz rodzaju imprezy.
Polub nas na FB https://www.facebook.com/ArtEventy/
Kontkat
Polecamy także skręcanie balonów, czyli skręcanie balonowych zwierzątek, kwiatów, mieczy itp. gdyż jest to także niezapomnianą atrakcją. Balonowe zwierzątka oferujemy w wersji standardowej, czyli skręcanie balonów na imprezach, lub też w wersji mistrzów Polski, czyli w wykonaniu profesjonalistów potrafiących wyczarować z balonów wszystko.