Malowanie twarzy 2019-12-26T11:24:43+02:00

Malowanie twarzy, buziek…Poznań i nie tylko.

….. czyli super atrakcja na urodziny, imieniny, imprezy dla dzieci i przyjęcia okolicznościowe, akcje promocyjne, targi itp.

Oferujemy  malowanie twarzy dzieci i młodzieży na wszelkiego rodzaju eventach.

Malowanie twarzy jest nieodzowną częścią każdego ciekawego dla dzieci eventu. Dzieci przepadają za tym, aby być pomalowane. Kolejka do kącika w którym znajduje się malujący twarze animator zawsze jest bardzo długa.

Na większe eventy sugerujemy zatem zamówienie kilku animatorek, które będą malowały dzieciom twarze. Jeśli chodzi o malowanie buziek; oferujemy  piękne i artystyczne malunki na twarzach dzieci. Do malowania używamy farbek Snazaroo, z atestami, nie powodującymi żadnych uczuleń, oraz łatwo zmywającymi się letnią wodą.

Oprócz usługi jaką jest malowanie twarzy dzieci polecamy także bańki mydlane XXL na każdą imprezę plenerową.  Bańki mydlane wykonywane przez nas są wspaniałą atrakcją dla dzieci i dla dorosłych. Służą także jako świetny pomysł na akcję promocyjną, lub reklamową, gdyż zawsze przyciągają tłumy chętnych do zobaczenia takiego pokazu.

W naszej ofercie są  także animatorzy i klaun na urodziny w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Toruniu i Lublinie. Polecamy więc także wynajem klauna, lub animatora na różne imprez dla dzieci.

Oprócz bardzo lubianej atrakcji jaką jest malowanie twarzy oferujemy oczywiście wiele innych atrakcji. Atrakcje na imprezy z nami są niezastąpione! Malowanie twarzy dzieci jest niewątpliwie olbrzymią atrakcją, ale w naszym repertuarze posiadamy również niezliczoną ilość zabaw, konkursów, które prowadzimy w bardzo ciekawy sposób, dzięki czemu dzieci wyśmienicie się z nami bawią.
 
Oferujemy nasze własne scenariusze zabaw, jak i popularne i znane zabawy. Ofertę bloku gier i zabaw przesyłamy na zamówienie mailem. Wszelkie atrakcje imprez przygotowujemy w zależności od wieku i ilości dzieci, oraz rodzaju imprezy.
 
Polecamy także skręcanie balonów, czyli skręcanie balonowych zwierzątek, kwiatów, mieczy itp. gdyż jest to także niezapomnianą atrakcją. Balonowe zwierzątka oferujemy w wersji standardowej, czyli skręcanie balonów na imprezach, lub też w wersji mistrzów Polski, czyli w wykonaniu profesjonalistów potrafiących wyczarować z balonów wszystko.
 
 

Malowanie twarzy Poznań

– my się na tym znamy. Zapraszamy!