#
+48 888 915 596

Imprezy tematyczne

Imprezy tematyczne.

Aby uczynić imprezę jeszcze bardziej ciekawą oferujemy przygotowanie typowo tematycznych zabaw. Jest to oferta na imprez dla dzieci, oraz imprezy firmowe. Możemy zorganizować np. imprezy indiańskie, imprezy pirackie, imprezy z księżniczkami i wróżkami. Mamy też możliwość zorganizowania bezsprzecznie ciekawej imprezy policyjnej i strażackiej. Imprezy tematyczne organizujemy na Państwa życzenie w każdym miejscu: w firmie, w domu, ogrodzie, restauracji, klubie.  Scenariusz imprez tematycznych przesyłamy drogą mailową. Zapraszamy!

Imprezy tematyczne

Imprezy tematyczne.

Możemy przygotować

Jedną z bardzo lubianych atrakcji na wszystkich imprezach jest skręcanie balonów. Balony można skręcać w przeróżne figury. Wszystko zależy od osób trudniących się tą animacją. U nas są to osoby, które jako pierwsze w Polsce zaczęły skręcać balony już prawie 20 lat temu i potrafią z balonów robić prawdziwe cuda.

Następną atrakcją jaką oferujemy Państwu na imprezy jest malowanie twarzy. Malujemy twarze farbkami Snazaroo, które posiadają potrzebne atesty, oraz są zupełnie nieszkodliwe i zmywają się bez żadnego kłopotu z twarzy dzieci. Nasi animatorzy potrafią bardzo ładnie malować, jak to można zauważyć na zdjęciach z naszych imprez.

Polecamy oczywiście także atrakcję, którą jest wata cukrowa i popcorn, które wzbogacają każdą imprezę i zapadają miło w pamięci uczestników. Wynajem urządzeń do waty cukrowej i popcornu oferujemy w bardzo ciekawej atmosferze z klaunami, wróżkami, księżniczkami, piratami, Indianami.

Polub nas na FB https://www.facebook.com/ArtEventy/

Kontakt