Imprezy tematyczne dla dzieci 2019-11-17T10:55:22+02:00

Imprezy tematyczne dla dzieci – Indianie, Kowboje, Piraci, Księżniczki, Klauni, Rycerze, Batman, Wróżki

Organizujemy imprezy tematyczne. W naszej ofercie znajduje się obsługa i organizacja imprez dla dzieci, oraz imprez firmowych. Możemy zorganizować imprezy indiańskie, imprezy kowbojskie, imprezy pirackie, imprezy z księżniczkami i wróżkami. Imprezy tematyczne organizujemy na Państwa życzenie w każdym miejscu: w firmie, w domu, ogrodzie, restauracji, klubie, lub pomagamy w wynajęciu terenu. Scenariusz imprez tematycznych przesyłamy drogą mailową. Zapraszamy!

 
Oferujemy imprezy w stylu; Klauni, Indianie, Piraci, Policja, Strażacy, Księżniczki –
Zachęcamy do odwiedzenia pozostałych podstron, oraz skorzystania z naszej bogatej oferty.
 
 
Jedną z bardzo lubianych atrakcji na wszystkich imprezach jest skręcanie balonów. Balony można skręcać w przeróżne figury. Wszystko zależy od osób trudniących się tą animacją. U nas są to osoby, które jako pierwsze w Polsce zaczęły skręcać balony już prawie 20 lat temu i potrafią z balonów robić prawdziwe cuda.

Następną atrakcją jaką oferujemy Państwu na imprezy jest malowanie twarzy. Malujemy twarze farbkami Snazaroo, które posiadają potrzebne atesty, oraz są zupełnie nieszkodliwe i zmywają się bez żadnego kłopotu z twarzy dzieci. Nasi animatorzy potrafią bardzo ładnie malować, jak to można zauważyć na zdjęciach z naszych imprez.

Polecamy oczywiście także atrakcję, którą jest wata cukrowa i popcorn, które wzbogacają każdą imprezę i zapadają miło w pamięci uczestników. Wynajem urządzeń do waty cukrowej i popcornu oferujemy w bardzo ciekawej atmosferze z klaunami, wróżkami, księżniczkami, piratami, Indianami.

 
Imprezy tematyczne – My się na tym znamy. Zapraszamy!