Skręcanie balonów-balonowe zoo i kwiaciarnia. 2019-11-17T09:29:33+02:00

Skręcanie balonów Poznań, Wielkopolska.

Dekoracje balonowe- Wykonujemy na zamówienie balonowe dekoracje z tzw. modeliny balonowej.  Z balonów potrafimy zrobić wszystko. Modelowanie balonów to coś dla nas, gdyż trudnimy się tym od wielu lat. 

 

Dekoracje balonowe są pięknym prezentem na urodziny, imprezy okolicznościowe, wesele, ślub itp. Wazony z bukietami kwiatów i różnego rodzaju zwierzątka są wielką atrakcją na urodzinowych i innych imprezach dla dzieci.

 

Oferujemy skręcanie balonów, tzw. balonowe zoo i kwiaciarnie. Jest to usługa modelowania figur na imprezach, eventych, piknikach, imprezach prywatnych jak urodziny, komunia itp. W naszej ofercie są także warsztaty balonowe dla szkół , przedszkoli i osób prywatnych wykonywane przez najlepszych polskich baloniarzy.

 

Balonowe figury, zwierzątka, kwiatki, miecze zawsze cieszą dzieci na każdej imprezie. Pamiętaj o tym organizując imprezę. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz całą naszą ofertę tutaj.

Do skręcania balonów używamy najlepszych na rynku balonów firmy Qualatex. Te Balony mają najdłuższą tzw. żywotność dzięki której dzieci mogą bawić się nimi najdłużej. Zamawiając tę atrakcję dla dzieci warto także pomyśleć o innych ciekawych atrakcjach, które przyniosą dzieciom duże dawki radości. Oferujemy także i zachęcamy do skorzystania z usługi jaką jest malowanie twarzy. Korzystamy z farbek, które uważane są za najlepsze i najbardziej przyjazne dzieciom. Z łatwością zmywają się z twarzy zwyczajną letnią wodą, lub można je zmyć przy użyciu nawilżanych chusteczek. To jakby nie było jest dla dziecka bardzo ważne. Nie trzeba męczyć się ze zmywaniem dziecku buzi, jak to czasem jest przypadkiem gdy niektóre firmy malują nie najlepszymi farbkami, lub kredkami. 

Skręcanie balonów Poznań.