Atrakcje Weselne 2019-11-17T11:16:21+02:00

Atrakcje Weselne Poznań i nie tylko.

atrakcje weselne poznań
 
Atrakcje weselne dla dzieci. Opieka nad dziećmi na weselu.

Aby uatrakcyjnić dzieciom czas na weselu, czyli aby nie było tak, że dorośli się bawią, a dzieci się nudzą, oferujemy wynajem animatorów do prowadzenia ciekawych animacji. Są to różnego rodzaju bardzo ciekawe zabawy, konkursy, skręcanie balonowych zwierzątek, malowanie twarzy, bańki mydlane XXL. Można także wynająć dmuchany zamek lub dmuchaną zjeżdżalnię, urządzenia z watą cukrową i popcornem.

atrakcje weselne poznań anioły na szczudłach

Atrakcje weselne dla dorosłych.

Polecamy oczywiście anioły na szczudłach, którzy są zawsze bardzo dużą atrakcją na weselu. Można ich oczywiście zamówić także jako atrakcję przy wyjściu Pary Młodej z kościoła. Anioły sypią płatki róż, pozują do wspólnych pamiątkowych zdjęć, robią bańki mydlane duże i małe, mogą wystrzeliwać konfetii, rozdawać cukierki itp.

Oferujemy organizację ciekawych zabaw także dla dorosłych. Mogą być to zabawy dla par, dla rodzin, lub dla utworzonych drużyn. Gwarantujemy świetną zabawę, dużo śmiechu i fajną rozrywkę.

dzieci na weselu poznań

Animatorka dla dzieci. 

Animatorzy na weselu z pewnością przyjdą z pomocą jeśli chodzi o zajęcie się dziećmi. Atrakcje typu malowanie buziek dzieci, prowadzenie zabaw, konkursów, skręcanie balonowych zwierzątek, sztuczne tatuaże, zaplatanie kolorowych warkoczyków i inne zawsze podobają się dzieciom i umilają im czas na weselu. 

dmuchany zamek na wesele

bańki mydlane na wesele

 Bańki mydlane XXL na weselu. 

Jest to piękna atrakcja dla dzieci, jak i dla dorosłych. Pokaz olbrzymich baniek mydlanych połączony z warsztatami, czyli możliwością wykonania samemu tak dużych baniek mydlanych jest prawdziwą przyjemnością dla każdego. Warto skorzystać z takiej atrakcji i zamówić ją na wesele wraz z animatorką, lub klaunem. Na pewno będzie to wspaniałe przeżycie dla dzieci. 

Atrakcje weselne Poznań

– najlepsze z ArtEventy!