#
+48 888 915 596

Atrakcje weselne

Atrakcje weselne dla dzieci.
Aby uatrakcyjnić dzieciom czas na weselu, czyli aby nie było tak, że dorośli się bawią, a dzieci się nudzą, oferujemy wynajem animatorów do prowadzenia ciekawych animacji. Są to różnego rodzaju bardzo ciekawe zabawy, konkursy, skręcanie balonowych zwierzątek, malowanie twarzy, bańki mydlane XXL. Można także wynająć dmuchany zamek lub dmuchaną zjeżdżalnię, urządzenia z watą cukrową i popcornem.

Atrakcje weselne dla dorosłych.

Polecamy oczywiście anioły na szczudłach, którzy są zawsze bardzo dużą atrakcją na weselu. Można ich oczywiście zamówić także jako atrakcję przy wyjściu Pary Młodej z kościoła. Anioły sypią płatki róż, pozują do wspólnych pamiątkowych zdjęć, robią bańki mydlane duże i małe, mogą wystrzeliwać konfetii, rozdawać cukierki itp. Oferujemy organizację ciekawych zabaw także dla dorosłych. Mogą być to zabawy dla par, dla rodzin, lub dla utworzonych drużyn. Gwarantujemy świetną zabawę, dużo śmiechu i fajną rozrywkę.

Animatorka dla dzieci. 

Animatorzy na weselu z pewnością przyjdą z pomocą jeśli chodzi o zajęcie się dziećmi. Atrakcje typu malowanie buziek dzieci, prowadzenie zabaw, konkursów, skręcanie balonowych zwierzątek, sztuczne tatuaże, zaplatanie kolorowych warkoczyków i inne zawsze podobają się dzieciom i umilają im czas na weselu.

Dmuchane zamki na wesele.

Wspaniałą atrakcją dla dzieci są dmuchańce. W ofercie posiadamy bardzo fajne dmuchane zamki i zjeżdżalnie, które można rozłożyć nie tylko na zewnątrz, lecz także i w lokalu. To daje nam możliwość wspaniałej zabawy z dziećmi na weselu w przypadku deszczowej pogody. Zobacz jaki sprzęt oferujemy w podstronie dmuchańce.

Atrakcje weselne