#
+48 888 915 596

Animatorzy dla dzieci

animatorki dla dzieci na urodziny poznań

Animatorzy dla dzieci

– mamy przyjemność zaoferować Państwu doświadczonych animatorów na wszelkiego rodzaju imprezy. Każda nasza animatorka, lub animator na urodziny dla dzieci w domu, na wesele, czy I Komunię, ma odpowiednie doświadczenie w pracy z dziećmi i prowadzeniu imprez. Bez wątpienia warto skorzystać z wsparcia naszych animatorów podczas planowanej przez Państwa imprezy, czy wydarzenia.

Na imprezie przeprowadzamy interesujące animacje dla dzieci m.in; zabawy, konkursy, skręcanie balonowych zwierzątek tzw. balonowe zoo, warsztaty baniek mydlanych XXL, malowanie buziek, zaplatanie kolorowych warkoczyków, sztuczne i brokatowe tatuaże itp. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy udane imprezy i zadowolenie wszystkich uczestników.

Skakańce/dmuchańce

Oprócz wynajmu sprzętu jak dmuchane zamki z miłą obsługą oferujemy także organizację zabaw dla dzieci jak i dla dorosłych, którzy chcą się dobrze bawić. W naszej ofercie jest m.in. prowadzenie karaoke, zabaw integracyjnych, interesujących konkursów, wynajem sprzętu rekreacyjnego. Zajmujemy się organizacją imprez już od 15 lat.  Równie długo prowadzimy animacje dla dzieci stąd też oczywiście możemy zagwarantować Wam udaną imprezę.
Na imprezy dla dzieci oferujemy również bardzo ładne, niezniszczone, niektóre zupełnie nowe dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Obsługa imprez to uśmiechnięte osoby z którymi miło jest współpracować. Dmuchańce jak zamki czy zjeżdżalnie można oczywiście wynajmować u nas cały rok. Jest tak dlatego, iż mamy dmuchańce duże i małe, z których można korzystać również w lokalu.
Animacje dla dzieci na urodziny

Nasze animatorki.

Ponieważ animatorzy dla dzieci to bez wątpienia osoby bez których każdej imprezie będzie coś brakowało zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Imprezy możemy prowadzić w różnego rodzaju kostiumach. Nasi animatorzy i animatorki mogą poprowadzić imprezy tematyczne dla dzieci jako:  Klauni, Indianie,  księżniczki, wróżki, piraci, św. Mikołaj, Śnieżynki itp. Twoja impreza plenerowa, firmowa, piknik, czy organizacja urodzin dla dziecka będzie z nami niezapomniana!

Potrzebujesz animatora na wesele, urodziny, czy inną imprezę? Zgłoś się do Nas!

ZADZWOŃ BY DOPYTAĆ O SZCZEGÓŁY!

TEL. 888915596

Animatorzy dla dzieci

Nasi animatorzy specjalizują się w organizacji wielu interesujących zabaw i konkursów.  Posiadają odpowiednią wiedzę i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez.  Zachęcamy z odwiedzenia pozostałych podstron i zapoznania się z resztą naszej oferty. Animatorka na urodziny z ArtEventy to najlepsze rozwiązanie.