Akcje promocyjne 2019-11-17T11:13:29+02:00

Akcje promocyjne

Potrzebujesz ciekawej i innej formy reklamy? Przyciągniemy uwagę wszystkich na eventach, jarmarkach i wszędzie gdzie sobie życzysz. Oferujemy nasze usługi na akcje promocyjne, reklamowe na imprezach, festynach, w mieście, centrum handlowym itp. Wszelkie akcje prowadzimy w ładnych oryginalnych kostiumach dopasowanych do wydarzeń.

akcje promocyjne reklamowe poznań

 Usługi reklamowe w najlepszym wykonaniu! Kto nie zauważy wesołych kolorowych Klaunów, czy wybijających się ponad tłum szczudlarzy? Zależy Państwu na byciu widzianym i znanym? Polecamy niezawodne, wypróbowane metody zwrócenia uwagi wszystkich Państwa potencjalnych klientów!
 

szczudlarze wynajem poznań

Klauni,  Szczudlarze i inni artyści

W naszej ofercie są oczywiście klauni, szczudlarze i inni artyści. Są oni niewątpliwie bardzo ciekawą atrakcją przyciągającą uwagę wszystkich. Szczudlarze i klauni są często wynajmowani na akcje promocyjne i reklamowe, jak i również na imprezy firmowe i jako ciekawostkę na imprezy dla dzieci. Z pewnością stwarzają niepowtarzalną atmosferę na każdej imprezie gdzie się pojawią.

Nasi szczudlarze potrafią również tworzyć olbrzymie bańki mydlane, które są pięknym widowiskiem oraz skręcać balonowe figurki i rozdawać je dzieciom na imprezie. Polecamy Człowieka Robota na bardzo interesujące wydarzenia firmowe.  Klauni, szczudlarze i artyści na każdą okazję!

Zobacz także całą naszą ofertę tutaj.

Wynajem szczudlarzy: jest to bardzo dobra forma przyciągnięcia uwagi praktycznie wszystkich przechodniów. Jest to bardzo niecodzienny widok, dlatego nie sposób nie zwrócić uwagi na to co w danym momencie jest reklamowane. Taka akcja reklamowa w nietypowym stylu na pewno na długo zapada w pamięci, a o to też chodzi Zleceniodawcy. Organizujemy róże akcje promocyjne dla różnych firm. Wraz ze szczudlarzami warto zamówić wesołą osobę, jaką jest klaun. Z klaunem taka akcja promocyjna i reklamowa jest jeszcze bardziej atrakcyjna.  

Co przyciąga uwagę wszystkich to bańki mydlane xxl. To jest zawsze hitem! Bańki mydlane takich olbrzymich rozmiarów zwracają uwagę i wręcz każą się zatrzymać przechodniom. Przy okazji otrzymają ulotkę od wybijającego się ponad tłum szczudlarza, czy zwariowanego tajemniczego klauna. 🙂 O tym się pamięta i tego się nie zapomina. To jest gwarancja udanej akcji promocyjnej i reklamowej. Zamów nas! 

 

Więcej o usługach Arteventy 

Akcje promocyjne i reklamowe