#
+48 888 915 596

Imprezy dla dzieci. Lato tuż tuż.

Zdjęcie główne artykułu

Czas imprez plenerowych.

Letnie imprezy dla dzieci: zaplanuj niezapomniane chwile z ArtEventami!

Lato to idealny czas na organizację imprez dla dzieci, pełnych zabawy i niezapomnianych wrażeń. Firma ArtEventy chętnie pomoże Ci stworzyć event, który oczaruje najmłodszych i zapewni im mnóstwo radości.

Kompleksowa organizacja imprezy dla dzieci:

Zajmiemy się wszystkimi etapami organizacji imprezy, od pomysłu i scenariusza po wybór miejsca, dekoracje, catering i animacje. Zadbamy o każdy szczegół, aby Twój event był dopracowany w najmniejszych detalach.

Szeroki wachlarz możliwości:

Oferujemy bogaty wybór atrakcji dopasowanych do wieku i zainteresowań dzieci. W naszej ofercie znajdziesz:

 • Festyny i pikniki: Gry i zabawy na świeżym powietrzu, malowanie twarzy, pokazy baniek mydlanych, zjeżdżalnie i dmuchane zamki.
 • Przyjęcia urodzinowe: Tematyczne imprezy urodzinowe z ulubionymi bohaterami bajek, gry planszowe, zabawy muzyczne i wiele innych atrakcji.
 • Plenerowe kina: Wieczorne seanse filmowe pod chmurką z popcornem i napojami.
 • Warsztaty kreatywne: Zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne i teatralne, które rozbudzą wyobraźnię dzieci.

Imprezy dla dzieci. Oto kilka propozycji na imprezę plenerową:

 1. Impreza w plenerze – piknik, gry i zabawy to idealny sposób na spędzenie czasu z dziećmi. Możemy zorganizować zabawy w berka, podchody, grę w piłkę nożną lub siatkówkę, ale także przygotować inne aktywności ruchowe, np. mini-turniej z przeszkodami, lub różnego rodzaju konkursy.
 2. Warsztaty plastyczne – organizacja zajęć, na których nasi animatorzy wraz z dziećmi będą mogli tworzyć swoje własne prace. To także jest wyśmienity pomysł na taką imprezę. Możemy przeprowadzić warsztaty z rysunku, malarstwa, plasteliny lub robienia sztucznej biżuterii.
 3. Dmuchańe – czyli nadmuchiwane zjeżdżalni i zamki na których dzieci mogą się świetnie bawić. To także bardzo lubiana forma spędzania wolnego czasu. Nasze dmuchańce wyglądają jak nowe, są ładne, zadbane i bezpieczne. O bezpieczną zabawę dzieci zawsze dba odpowiedzialna osoba, której dzieci powinny się oczywiście słuchać.
 4. Warsztaty baniek mydlanych XXL– zamówienie warsztatów i pokazów to świetny pomysł. Animator wykonuje wtedy olbrzymie bańki mydlane. Przeprowadzamy wtedy konkursy na największą bańkę. Ogólnie jest to jedna z najbardziej lubianych atrakcji na imprezie plenerowej, nie jedynie dla dzieci, lecz i dla dorosłych.
 5. Wata cukrowa, popcorn i inne – te atrakcje także zawsze sprawdzają się na imprezie dla dzieci i dlatego watro z nich skorzystać. Wata cukrowa i popcorn  – nie może ich zabraknąć na imprezie. Rozdajemy na imprezie bez limitu. To sprawdza się najlepiej.
 6. Malowanie buziek – stanowisko pięknych malunków na twarzach maluchów to także podstawa udanej imprezy. Koniecznie zamów malowanie twarzy na imprezę.
 7. Skręcane balonowe figury – impreza z tą atrakcją z pewnością będzie miło wspominana przez dzieci. Animator na imprezie modeluje balony w różne figury balonowe, a one zawsze cieszą się olbrzymim zainteresowaniem.

Organizacja wydarzenia.

Ważne jest, aby impreza była odpowiednio zorganizowana. Należy zadbać o to by teren był bezpieczny, a dzieci mogły być zainteresowane oferowanymi przez organizatorów atrakcjami. Oto kilka wskazówek, jak przeprowadzić imprezę dla dzieci:

 1. Dobierz odpowiednie miejsce – w zależności od rodzaju imprezy, należy wybrać odpowiednie miejsce, które zapewni możliwości swobodnego przeprowadzenia powyższych atrakcji.  Na przykład, w przypadku imprezy na terenie firmowym, należy wyznaczyć miejsce, w którym będzie można swobodnie biegać i organizować wszystkie animacje. Równie ważne jest stosowne miejsce na dmuchańce. Dmuchańce ustawiamy równym trawiastym terenie.
 2. Zapewnij odpowiednią oprawę – warto pamiętać o odpowiedniej muzyce i innych elementach, gdyż te stworzą odpowiednią atmosferę na evencie.
 3. Zadbaj o bezpieczeństwo – w przypadku imprez na świeżym powietrzu, zadbajmy o odpowiednie zabezpieczenie terenu. Zawsze sprawdzamy teren czy jest bezpieczny. To jest konieczne, aby impreza była udana od początku do końca.

 

Nasz FB – imprezy dla dzieci.

Pozdrawiam serdecznie

Piotr Pertek