#
+48 888 915 596

Balony rurki do skręcania.

Zdjęcie główne artykułu

Dobrej jakości balony do skręcania.

Najczęściej używane to balony do skręcania/modelowania firmy Qualatex. Balony są trochę droższe od pozostałych, lecz warte swojej ceny. Jest to szczególnie ważne, aby balony miały dobrą jakość kiedy mamy przed sobą ważny występ gdzie balony powinno się łatwo pompować i nie powinny nam pękać. Qualatex to amerykańska firma, sprzedająca swoje balony chyba na całym świecie.

Następną dobrą firmą jest włoska firma Gemar, która oferuje bardzo dobrą jakość swoich balonów. Do standardowego modelowania podstawowych figur balonowych używa się głównie balonów Q260. Jest obecnie mnóstwo szkoleń online i offline jeśli chodzi o skręcanie balonów, balonowe zoo i balonową kwiaciarnię.

Następna firma to balony hiszpańskiej firmy Globos Festival. Są to także balony bardzo wysokiej jakości. Warto zakupić na początek po paczce od danego producenta i przekonać się samemu na których balonach nam się najlepiej pracuje. Ja osobiście zacząłem moją przygodę z balonowym zoo już przeszło 20 lat temu z balonami firmy Qualatex i nadal uważam je za najlepsze. Najlepiej jednak mieć balony kilku różnych firm, gdyż różnią się one kolorystyką. Dzięki temu mamy większą różnorodność kolorów.