#
+48 888 915 596

Malowanie buziek na imprezie dla dzieci.

Zdjęcie główne artykułu

Gdzie zamówić malowanie buziek dzieci na imprezie.

 

Malowanie buziek dzieci jest często zamawianą atrakcją dla najmłodszych. Nic dziwnego, ale oczywiście na imprezie musi być osoba, która maluje wyśmienicie i z których malunków dzieci i rodzice są zachwyceni.

Takie osoby u nas mamy. Mamy animatorki do malowania twarzy, które pięknie malują dzieciom buźki i zajmują się tym już sporo lat. Stąd też mają potrzebne doświadczenie, jak i oczywiście mają wrodzony i wyuczony talent.

 

Malowanie twarzy dzieci na urodzinach.

 

Możesz zamówić u nas animatorkę, która pięknie maluje dziecięce twarze, która przyjedzie na urodziny Twojego dziecka. Możesz zamówić samo malowanie twarzy, ale zachęcamy do połączenia tego z dodatkowymi atrakcjami jeśli uważasz, że także mogą się dzieciom spodobać.

Animatorka oprócz malowania buziek może dla dzieci zrobić dodatkowo:

  • balonowe zwierzątka skręcane z baloników
  • pokaz dużych baniek mydlanych
  • sztuczne i brokatowe tatuaże
  • przeprowadzić szereg wesołych zabaw i konkursów

Zachęcamy więc do zamówienia malowania twarzy wraz z powyższym w cenie 600 zł jeśli zmieści się wszystko w dwóch godzinach.

 

Ceny malowania buziek na urodzinach.

 

Samo malowanie twarzy będzie w granicach 300-400 zł w zależności od ilości dzieci  na urodzinach.

Ile czasu potrzeba na pomalowanie twarzy dziecka.

Na malowanie twarzy jednego dziecka potrzeba minimum 5 minut, ale jeśli malunek ma być bardziej zaawansowany może być to nawet 10 minut. Na urodzinach dziecka  gdzie jest 10 dzieci samo malowanie twarzy może zająć łatwo całą godzinę.

Jeśli chcesz zamówić animatorkę z pozostałymi atrakcjami to pozostała godzina może być wykorzystana na zabawy i konkursy, oraz bańki mydlane i skręcane balony. Możesz też zamówić animatorkę np. na 3 godziny i wtedy cena organizacji urodzin wzrośnie o 200 zł.

 

Malowanie buziek na większej imprezie firmowej.

 

Przy większej imprezie może się wydarzyć tak, że dzieci musiałby długo czekać na swoją kolejkę, więc lepiej jest zamówić dwa stanowiska malowania twarzy dzieci.

Jedno stanowisko może wystarczyć, kiedy mamy na imprezie także inne atrakcje dla dzieci jak te poniższe:

Możesz dać lajka na naszym FB. 🙂