Wynajem dmuchanych zjeżdżalni, dmuchanych zamków, oraz innego sprzętu rozrywkowego – obsługa imprez.

Oferujemy Państwu urządzenia rekreacyjne do wynajmu. Dmuchane zjeżdżalnie i zamki do skakania, tzw. dmuchańce, trampoliny, dmuchana ścianka wspinaczkowa, kolejka spalinowa z wagonem, byk rodeo, kule wodne, eurobangee. Oferujemy również mniejsze dmuchane zjeżdżalnie i zamki nadające się do pomieszczeń zamkniętych. W naszej ofercie jest także kompleksowa obsługa imprez dla dzieci i imprez firmowych. Nasza pełna oferta znajduje się w menu strony.

Zdjęcia poniżej przedstawiają część sprzętu jaki mamy w ofercie, lecz nie reprezentują wszystkiego, gdyż oprócz swojego sprzętu współpracujemy z wieloma firmami w wielu miastach Polski i możemy zaoferować Państwu wynajem dmuchanych zjeżdżalni i zamków również od współpracujących z nami firm.

 

Polecamy nasz sprzęt i usługi. Do obsługi sprzętu oferujemy także animatorów w strojach klaunów, piratów, Indian itp. Oferujemy Państwu kompleksową organizację  imprezy w każdym mieście w Polsce!

Dmuchańce na wynajem oferujemy w miastach: Poznań, Warszawa, Łódź, Szczecin, Gorzów Wlkp, Katowice, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Zielona Góra, Toruń, Bydgoszcz, Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk.