Organizacja urodzin dla dzieci. Animacje na przyjęcia urodzinowe.

Klaun na urodziny. Atrakcje na Urodziny w domu, w ogrodzie, w przedszkolu, w szkole, w plenerze, w restauracji.

 

Organizacja urodzin dla dzieci- filmy z imprez – tutaj można obejrzeć kilka filmików z organizowanych przez nas imprez. Życzymy miłego oglądania. Warto obejrzeć!

Jeśli poszukują Państwo wsparcia w niełatwym zadaniu jakim może być organizacja urodzin w domu, ogrodzie, przedszkolu, szkole, restauracji, kawiarni, lub w plenerze to w Poznaniu i Wielkopolsce oferujemy Państwu profesjonalnego klauna Apsik z duszą wesołego wieloletniego artysty z zamiłowaniem do pracy z dziećmi. W naszej ofercie jest także organizacja urodzin z animatorami np. księżniczką, piratem, Indianinem, wróżką, Batmanem, rycerzem, klaunem. Najciekawsze urodziny dla dzieci są właśnie z agencją artystyczno-eventową ArtEventy.

Polecamy także zmotoryzowane urodziny; wynajem aut akumulatorowych na urodziny i inne imprezy dla dzieci. Auta są przepiękne, wyglądają jak prawdziwe, mają wiele fascynujących gadżetów, np. możliwość podłączenie MP3 z ulubioną muzyką dziecka, bieg do przodu i do tyłu, możliwość jazdy wolnej i szybkiej, mają mocne dwa silniki, co daje możliwość jazdy po każdym terenie, pilota do sterowania i kontroli auta przez dorosłą osobę, no i prawdziwe światła, dźwięki auta itp. Auta przystosowane są dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Ceny organizacji urodzin dla dzieci:

Urodziny z autami: Koszt wynajmu auta na urodziny to 150 zł. Dwa auta- 250 zł.

Urodziny z klaunem Apsik: 300-600 zł, w zależności od długości imprezy urodzinowej, oraz zamawianych atrakcji. Koszt imprezy obejmuje teren Poznania i okolic.

Urodziny z animatorką w weekend: 350 zł – w tym organizacja wielu ciekawych zabaw i konkursów przy użyciu naszego sprzętu, skręcanie balonowych zwierzątek, pokaz i zabawa z olbrzymimi bańkami mydlanymi, malowanie twarzy. Animatorki w ArtEventy to najczęściej studentki pedagogiki, które posiadają także bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i za każdym razem otrzymują od naszych zadowolonych klientów same pochwały.  Koszt imprezy obejmuje teren Poznania.

Choć działamy na terenie całego kraju to głównym terenem działań firmy ArtEventy jest Poznań i Wielkopolska, a animatorzy współpracujący z firmą to profesjonalni i zadedykowani ludzie pragnący przynieść dzięki ich zaangażowaniu radość wszystkim obecnym na imprezie. Oferujemy Państwu tzw. urodziny z dojazdem. Agencja artystyczno eventowoa ArtEventy zorganizuje najlepsze przyjęcie urodzinowe dla dzieci  także z miastach: Konin, Gniezno, Leszno, Gorzów wlkp, Legnica, Warszawa, Katowice, Kraków, Bytom, Wrocław, Łódź,  Toruń, Gdańsk, Szczecin.

Oferujemy Państwu i Państwa dzieciom wiele atrakcji na urodziny dla dzieci, z którymi można zapoznać się tutaj na naszej stronie internetowej. Urodziny w domu, jak i także imieniny dziecka są bardzo ciekawym rozwiązaniem gdy sami przygotowują Państwo taką imprezę. Klaun Apsik lub inni klauni, czy nawet iluzjonista, a także nasi animatorzy przyjadą pod wskazany adres i zorganizują najlepsze przyjęcie urodzinowe na świecie!

Jako ciekawy prezent urodzinowy proponujemy interesujące figury balonowe. Zdjęcia niektórych z nich znajdują się w górnej zakładce “balonowe dekoracje”.

ORGANIZACJA URODZIN DLA DZIECI W DOMU, ORAZ INNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH ZAWIERA:

-Dojazd na miejsce

-Czas trwania imprezy dostosowany do Państwa potrzeb

-Do wyboru tematyka imprezy: księżniczki, piraci, Indianie, wróżki, rycerze, kowboje, Batman, klauni

-Organizacja konkursów i zabaw z naszym sprzętem

-Profesjonalne skręcanie balonów w różne figury: zwierzątka, kwiatki, miecze, czapki itp.

-Artystyczne malowanie twarzy. Malujemy profesjonalnymi farbkami z atestem.

-Bańki mydlane xxl, pokazy, warsztaty i  świetna zabawa

-Możliwość zakupu nagród przydających się w konkursach

-Wynajem dmuchanych zamków i zjeżdżalni

-Wynajem urządzeń z obsługą do waty cukrowej i popcornu

-Wspólne śpiewanie sto lat

-Inne animacje

-Odpowiedzialna opieka nad dziećmi

-Ubezpieczenie OC

-Fotograf

CENA ORGANIZACJI BARDZIEJ ROZBUDOWANYCH IMPREZ URODZINOWYCH UZALEŻNIONA JEST OD WYBRANYCH PRZEZ PAŃSTWA ATRAKCJI. W SPRAWIE CENY PAŃSTWA ZAMÓWIENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY.

Można u nas także zamówić catering na każdą imprezę.

Organizacja urodzin dla dzieci – My się na tym znamy. Zapraszamy!