Sala zabaw – Sala/Teren/Lokal na urodziny w Poznaniu.

Sala zabaw w Poznaniu- można u nas skorzystać z wielu możliwości.

Oferujemy Państwu organizację urodzin, lub innych imprez okolicznościowych w kliku różnych lokalizacjach w Poznaniu. Poniżej przedstawione są miejsca, które rekomendujemy, lecz możemy oczywiście dostosować się do Państwa sugestii.

Pod poniższym linkiem znajdą Państwo informację o lokalu Dąbrowskiego 42 w Poznaniu, gdzie można z nami zorganizować imprezę okolicznościową dla dzieci.  W tej lokalizacji można, lecz nie trzeba zamawiać cateringu. Ceny naszych usług w linku poniżej. Zapraszamy!

Sala zabaw/sala urodzinowa, Dąbrowskiego 42, Poznań

Filmy z imprez – tutaj można obejrzeć kilka filmików na youtube z organizowanych przez nas imprez. Życzymy miłego oglądania.

Oferujemy Państwu także mobilną salę zabaw, którą możemy w kilka chwil rozstawić w każdym lokalu gdzie jest trochę wolnej powierzchni. Taka mobilna sala zabaw może także zagościć oczywiście w Waszym domu, lub w ciepłe dni w ogrodzie.  Salę zabaw tworzymy z dmuchanych zamków i zjeżdżalni. Organizujemy wtedy także ciekawe zabawy i konkursy, warsztaty balonowe, skręcanie balonów, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji.  Można także zamówić u nas urządzenia z watą cukrową i popcornem.  Adresy lokali w których można zorganizować imprezę podajemy poniżej.

Zamówienia składa się u Nas. Zapraszamy do zakładki KONTAKT.

Poniższe lokalizacje są bardzo interesującymi miejscami na organizację urodzin i innych imprez okolicznościowych. Przed rezerwacją lokalu prosimy pamiętać o sprawdzeniu z nami czy jesteśmy dostępni w danym terminie!

Powozownia ul. Lutycka 34   Poznań

Hotel/Restauracja Naramowice ul. Naramowicka 150 Poznań

Pasaż Jeżycki ul. Dąbrowskiego 75 Poznań

Gospoda Młyńskie Koło ul. Browarna  Poznań

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z urządzeń jakie rozstawiamy w lokalach. Są one różnej wielkości, ale wszystkie mieszczą się w każdej restauracji, domu, klubie. Dla przykładu: dmuchana zjeżdżalnia Dalmatyńczyk, rozm. 3,5x4x2,4 m. Dmuchany zamek do skakania, rozm.4,5×4,5×2,6. Ofertę kompleksowej organizacji imprezy chętnie wyślemy Państwu drogą mailową.