ArtEventy to nieprzeciętne urodziny i imprezy dla dzieci, oraz eventy firmowe. Zastanawiasz się dlaczego jesteśmy lepsi i czym różnimy się od konkurencji? Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną i przekonania się samemu. Można u Nas wynająć animatorów, szczudlarzy, klaunów i innych artystów na terenie całego kraju, oraz wszelki sprzęt potrzebny do organizacji, obsługi i prowadzenia imprez. Oferujemy kompleksową organizację imprez dla dzieci, urodzin dla dzieci, atrakcji na imprezy firmowe, akcji promocyjno-reklamowych i wszelkich działań artystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Agencja artystyczno eventowa ArtEventy to rzetelna firma z Poznania dokładająca wszelkich starań, aby świadczyć profesjonalne usługi. Dziękujemy za wybranie właśnie Nas i korzystanie z Naszych usług. ArtEventy = mądry wybór.

 

Naszą ofertę przedstawiamy w skrócie poniżej.

Imprezy, urodziny, eventy, wydarzenia firmoweW Poznaniu oferujemy prowadzenie imprez, animacji dla dzieci i dorosłych także m.in. w języku angielskim. ArtEventy zrzesza profesjonalnych artystów i animatorów z całej Polski, dlatego też możemy zaoferować organizację imprez w wielu miastach Polski. Polecamy kompleksową organizację imprez na Dzień Dziecka, imprez plenerowych, i innych, takich jak baliki karnawałowe, imprezy mikołajkowe, świąteczne itp. 

– Animatorzy na imprezyZamówieni u Nas animatorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, uwielbiają pracę z dziećmi, a dzieci przepadają za prowadzonymi przez naszych animatorów animacjami. Polecamy wynajem animatora na komunię, chrzciny, wesele, urodziny, imieniny itp.

– Klaun i inni artyści. Na imprezy dla dzieci można u nas zamówić usługi Klauna Apsik i kilku innych  klaunów artystów. Każdy zamawiany u nas klaun to artysta z wieloletnim doświadczeniem. Klaun na urodziny to wspaniała niespodzianka dla dzieci. Oferujemy także mimów, żywe rzeźby i szczudlarzy. Prywatne przyjęcie urodzinowe, jak i większa impreza firmowa otrzymuje od nas tyle samo uwagi i zawsze zadowala naszych odbiorców.

Wynajem dmuchanych zjeżdżalni i zamków i innego sprzętu rozrywkowego.  Dmuchane zjeżdżalnie i zamki do skakania, tzw. dmuchańce, trampoliny, dmuchana ścianka wspinaczkowa, kolejka spalinowa z wagonem, byk rodeo, kule wodne, eurobangee. Oferujemy również mniejsze dmuchane zjeżdżalnie i zamki nadające się do pomieszczeń zamkniętych.

– Urodziny dla dzieciW Poznaniu na urodziny dla dzieci oferujemy wiele atrakcji. Można u nas wynająć klauna Apsik, animatorkę, dmuchany zamek, lub dmuchaną zjeżdżalnię, auta akumulatorowe, watę cukrową, olbrzymie bańki mydlane, malowanie twarzy i baloniki skręcane w zwierzątka i kwiatki i oczywiście organizację wielu ciekawych zabaw i konkurów, często z naszym nagłośnieniem. Urodziny z Arteventy są niepowtarzalne i uwielbiane przez wszystkie dzieci, oraz chwalone przez wszystkich rodziców, którzy Nas zamawiają.

 Bańki mydlane xxlWspaniały pokaz, zabawa, atrakcja, niesamowite widowisko. Ogromne bańki mydlane nadają się w 100% na każdą imprezę. Gorąco polecamy.

– Stoisko z watą cukrową i popcornem na każdy event, imprezę, lub urodziny. Wata cukrowa jest fajną atrakcją na imprezach, jak i niesamowitą niespodzianką dla solenizanta i jego gości, szczególnie od zabawnego klauna, który chętnie przyjedzie na urodziny Waszego dziecka.

– Sala zabaw/Sala urodzinowa Poznań–  Oferujemy organizację urodzin dla dzieci i imienin dla dzieci w różnych lokalizacjach w Poznaniu.

– Imprezy mikołajkowe i karnawałowe. W okresie świąt i karnawału zachęcamy do odwiedzenia tej podstrony i zapoznania się z naszą interesującą ofertą na te imprezy.

– Św. Mikołaj i Śnieżynki. W okresie Świąt oferujemy wynajem Św. Mikołaja i Śnieżynek do prowadzenia imprez dla dzieci i dla dorosłych. Oferujemy także Śnieżynki jako hostessy na różnego rodzaju wydarzenia, eventy, targi.

– Atrakcje weselne. Oferta ciekawych animacji dla dzieci i dla dorosłych, anioły na szczudłach, klaun, animatorzy.

– Malowanie twarzy. Wspaniała atrakcja, którą dzieci uwielbiają. Malujemy farbkami do twarzy z atestami, nie powodującymi uczuleń i łatwo zmywalnymi firmy Snazarro. Nasze animatorki mają kilka lat doświadczenia w malowaniu twarzy, dlatego też oferujemy w pełni profesjonalną usługę.

– Skręcanie balonowych figur. Bardzo lubiana i często zamawiana usługa na imprezy dla dzieci, urodziny, akcje reklamowe i promocyjne. Oferujemy bardzo ładne figury balonowe nadające się także na wspaniałe prezenty, lub dekoracje.

Nie jesteśmy doskonali, ale jesteśmy najlepsi! Zobacz Nas także na Google Plus i na Facebooku

Podsumowując, nasza specjalność to kompleksowa organizacja imprez dla dzieci, oraz imprez i pikników firmowych. W naszej ofercie znajduje się także wynajem nagłośnienia, catering, ławostoły, organizacja animacji oraz zabaw integracyjnych pracowników, jak i wszelkie inne atrakcje na Państwa zamówienie. W naszej ofercie znajduje się wynajem animatorów, zabawny Klaun na urodziny, na wesele, chrzciny, komunię, lub inne imprezy dla dzieci. Oferujemy szczudlarzy do wynajęcia, anioły na szczudłach, atrakcje weselne, jak i kompleksową obsługę imprez plenerowych. Każdą imprezę może odwiedzić także iluzjonista lub mim. Oferujemy zabawne skecze na scenie, klaunadę, teatrzyk, czy program artystyczny dla dzieci. Oczywiście polecamy zawsze malowanie twarzy i balonowe zwierzątka, czyli skręcanie balonowych figur. Z mniejszych imprez oferujemy organizację urodzin dla dziecka, animacje dla dzieci na weselu, chrzcinach i komunii.