Klaun na urodziny i imprezy okolicznościowe.

Klaun to interesująca i intrygująca osoba. Dobry klaun potrafi pomóc każdemu dobrze bawić się na imprezie. Wiadomo, że jedno z zadań klauna to wesołe zaczepki, lecz klaun, który zna się na swojej aktorskiej roli nie będzie nikogo stresował, gdyż posiada umiar i doświadczenie w tym co i jak należy robić. Klaun to artysta, który różni się znacznie od zwykłego, kolorowo przebranego animatora. Klaun Apsik, którego głównie oferuje agencja eventowa ArtEventy to artysta z Poznania, który potrafi swój aktorski talent  dobrze wykorzystać, by rozbawić wszystkich obecnych na imprezie.

Klauna można wynająć do różnego rodzaju zadań: głównie to urodziny dla dzieci, oraz akcje promocyjne i reklamowe, jako wesołego konferansjera, do różnych trudnych zadań specjalnych, do pokazów ogromnych baniek mydlanych, skręcania balonowych zwierzątek, robienia waty cukrowej na imprezach, prowadzenia animacji na imprezach firmowych i imprezach dla dzieci itp. Polecany Klaun Apsik z Poznania sprawdza się na każdej imprezie.

Klauna Apsik można zobaczyć czasami także w miastach: Konin, Leszno, Zielona Góra, Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Warszawa, Inowrocław.