Imprezy firmowe i pikniki firmowe.

IMPREZY i PIKNIKI FIRMOWE – atrakcje na imprezy. Obsługa i organizacja imprez firmowych– Organizacja imprezy firmowej lub pikniku firmowego może okazać się dla Państwa trudnym wyzwaniem, dlatego też oferujemy Państwu nasze usługi w kompleksowej organizacji imprezy. Nasi animatorzy mogą dojechać z miast: Poznań, Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Szczecin, Legnica, Opole, Częstochowa, wszystko aby obniżyć koszty Państwa imprezy. Jakkolwiek posiadamy swoją stałą drużynę w Poznaniu i głównie razem prowadzimy imprezy.

Oferujemy Państwu organizję imprez i pikników firmowych, połączonych z atrakcjami dla dzieci, oraz akcji promocyjno-reklamowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w organizacji imprez integracyjnych pracowników. Jak wiadomo integracja pracowników i wspólna miła zabawa jest bardzo ważnym aspektem sprawnie działającej firmy.

 Akcje reklamowo – promocyjne

Ta usługa w naszym wykonaniu to oferta dla firm pragnących zdobyć zainteresowanie potencjalnych klientów swoimi produktami lub usługami. Tego rodzaju atrakcja na imprezie jak klauni i szczudlarze jest zawsze bardzo ciekawym dodatkiem każdej imprezy. Oferujemy klaunów i szczudlarzy w większości większych miast Polski, co redukuje koszty dojazdu. Akcje BTL w naszym wykonaniu głęboko i na długo zapadają w pamięci! Możemy zagwarantować sukces Twojej akcji reklamowej i promocyjnej. Zapraszamy!

Szczudlarze do wynajęcia

Usługi szczudlarskie na każdy event, imprezy dla dzieci i imprezy firmowe. Szczudlarze wybijający się ponad tłum zawsze przyciągają uwagę. Polecamy tego rodzaju usługę na imprezy firmowe, reklamowe i promocyjne. Również jako dodatkową atrakcję na parady, pikniki, spoty reklamowe, rozdawanie ulotek itp.

Pikniki i imprezy firmowe

Polecamy kompleksową organizację imprez firmowych z atrakcjami na imprezy dla dzieci i dorosłych, z organizacją animacji dla dzieci, zabaw integracyjnych dla pracowników, z cateringiem, nagłośnieniem, sprzętem rekreacyjnym i rozrywkowym. Jako atrakcje na imprezy dla dzieci oferujemy m.in: wynajem dmuchanych zjeżdżalni, zamki do skakania, trampolina, wata cukrowa, popcorn i każdą inną atrakcję na Państwa zamówienie. Oferujemy wynajem sceny, nagłośnienia i oświetlenia, występy muzyczne i artystyczne. Na imprezie mogą odbyć się pokazy ognia, i pojawić może się klaun, mim, iluzjonista.

Bańki mydlane xxl, czyli bańki ogromne i przepiękne

Nie ma co dużo opisywać, że bańki mydlane są tak piękne, iż przyciągają tłumy. Duże bańki mydlane, które oferujemy Państwu są wspaniałą atrakcją na wszelkie akcje promocyjno reklamowe, akcje reklamowe i promocyjne. Bańki mydlane, które robimy mogą mieć 1,5 m średnicy i 5 metrów długości! Bańki mydlane XXL są wspaniałym sposobem przyciągnięcia uwagi na akcjach promocyjnych i reklamowych.

Pokazy iluzjonistyczne

Iluzjonista to bardzo ciekawa atrakcja na imprezy, np. na event czy piknik firmowy. Oferujemy kilku iluzjonistów w różnych częściach kraju z programami dla dorosłych jak i dla dzieci. Specyficzny program danego iluzjonisty przesyłamy mailowo. Zapraszamy!

Firmowe imprezy mikołajkowe, imprezy świąteczne

Śnieżynka i Św. Mikołaj, wręczanie paczek pracownikom, zabawy integracyjne, wesoła atmosfera i miłe towarzystwo to gwarancja prawdziwie dobrej imprezy mikołajkowej! W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych zabaw dla dorosłych, wszystkie w profesjonalnym wykonaniu, również dekoracja sali, lokalu i przygotowanie paczek świątecznych. Serdecznie zapraszamy!

Św. Mikołaj i Śnieżynka oczywiście chętnie odwiedzą wszystkie dzieci na imprezie dziecięcej!

Imprezy firmowe Poznań – mamy to czego szukasz.