Atrakcje Weselne

Atrakcje weselne dla dzieci. Opieka nad dziećmi na weselu.

Aby uatrakcyjnić dzieciom czas na weselu, czyli aby nie było tak, że dorośli się bawią, a dzieci się nudzą, oferujemy wynajem animatorów do prowadzenia ciekawych animacji. Są to różnego rodzaju bardzo ciekawe zabawy, konkursy, skręcanie balonowych zwierzątek, malowanie twarzy, bańki mydlane XXL. Można także wynająć dmuchany zamek lub dmuchaną zjeżdżalnię, urządzenia z watą cukrową i popcornem.

Atrakcje weselne dla dorosłych.

Polecamy oczywiście anioły na szczudłach, którzy są zawsze bardzo dużą atrakcją na weselu. Można ich oczywiście zamówić także jako atrakcję przy wyjściu Pary Młodej z kościoła. Anioły sypią płatki róż, pozują do wspólnych pamiątkowych zdjęć, robią bańki mydlane duże i małe, mogą wystrzeliwać konfetii, rozdawać cukierki itp.

Dodatkowe atrakcje weselne dla wszystkich.

Oferujemy organizację ciekawych zabaw także dla dorosłych. Mogą być to zabawy dla par, dla rodzin, lub dla utworzonych drużyn. Gwarantujemy świetną zabawę, dużo śmiechu i fajną rozrywkę.

Odwiedziny Tygryska.

Oczywiście wszystkie dzieci ucieszą się na widok Tygryska z Kubusia Puchatka. Z Tygryskiem można potańczyć, pobawić się i zrobić wspólne zdjęcia itp.