Akcje promocyjne

Potrzebujesz ciekawej i innej formy reklamy? Przyciągniemy uwagę wszystkich na eventach, jarmarkach i wszędzie gdzie sobie życzysz. Oferujemy nasze usługi na akcje promocyjne, reklamowe na imprezach, festynach, w mieście, centrum handlowym itp. Wszelkie akcje prowadzimy w ładnych oryginalnych kostiumach dopasowanych do wydarzeń.

Usługi reklamowe w najlepszym wykonaniu! Kto nie zauważy wesołych kolorowych Klaunów, czy wybijających się ponad tłum szczudlarzy? Zależy Państwu na byciu widzianym i znanym? Polecamy niezawodne, wypróbowane metody zwrócenia uwagi wszystkich Państwa potencjalnych klientów!

Klauni,  Szczudlarze i inni artyści

W naszej ofercie są oczywiście klauni, szczudlarze i inni artyści. Są oni niewątpliwie bardzo ciekawą atrakcją przyciągającą uwagę wszystkich. Szczudlarze i klauni są często wynajmowani na akcje promocyjne i reklamowe, jak i również na imprezy firmowe i jako ciekawostkę na imprezy dla dzieci. Z pewnością stwarzają niepowtarzalną atmosferę na każdej imprezie gdzie się pojawią. Nasi szczudlarze potrafią również tworzyć olbrzymie bańki mydlane, które są pięknym widowiskiem oraz skręcać balonowe figurki i rozdawać je dzieciom na imprezie.

Polecamy Człowieka Robota na bardzo interesujące wydarzenia firmowe.

Klauni, szczudlarze i artyści na każdą okazję!